Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Defkon

Imię i nazwisko

Mateusz Nawratek

Rok urodzenia

1989

Miasto

Knurów

Preferowane gatunki muzyczne

Minimal, tech house

Ulubione wytwórnie/producenci

Minus, Poker Flat, Cocoon, Trapez...

Gra od

2004

Grał w następujących klubach

Zanzibar (Chorzów)
Inqbator (Katowice)
Ozon (Racibórz)
Quasar (Gliwice)
Nirvana (Chrzanów)
Balinga (Poznań)
Caryca (Kraków)
Prozak (Kraków)

Booking

djdefkon@gmail.com

Kilka słów od siebie

Mateusz, bo tak brzmi jego prawdziwe imię przyszedł na świat w 1989r, w Knurowie. Muzyka elektroniczna interesuje go od kiedy tylko sięga pamięcią, jednak po ukończeniu 15 lat zrozumiał, że to właśnie ona jest jego powołaniem, pasją i sposobem na życie. Codzienne, wzmożone treningi, kilkugodzinne przesiadywanie za sterami oraz ambitne nastawienie do muzyki i miksowania zaowocowały debiutem oraz dały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publice. Już jako 17-sto latek organizował imprezy na których występowali tacy artyści jak np. znany ze swych nietuzinkowych setów i produkcji dj Siasia.

Pierwsze płyty winylowe, które zakupił gatunkowo były związane z muzyką techno, z czasem jego upodobania muzyczne skierowane zostały na wolniejsze, ale nie koniecznie słabsze brzmienia electro, by następnie fascynacja przechyliła się w kierunku stylów takich jak minimal oraz tech house.

Swoje umiejętności prezentował już w takich klubach jak: Zanzibar (Chorzów), Inqbator (Katowice), Ozon (Racibórz), Quasar (Gliwice), Prozak, Caryca (Kraków), Balinga (Poznań) Nirvana (Chrzanów) oraz wielu, wielu innych nie tylko na śląskiej scenie klubowej, ale również poza jej granicami.

Przełomowy w jego karierze okazał sie rok 2008 ponieważ to wtedy właśnie dołączył do członków ekipy kolektywu Phatt Sounds, a niedługo później rozpoczął współprace z agencją artystyczną OTOstudio organizującą imprezy o szerokim spektrum muzycznym, co otworzyło przed nim zupełnie nowe horyzonty i umożliwiło częstsze dzielenie się swoją miłością do muzyki.Zawsze stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę i pragnie doskonalić swoje umiejętności...

Począwszy od roku 2008 spełnia sie jako producent. O jego potencjale świadczy pierwsze wydanie jeszcze w tym samym roku w niemieckiej wytwórni PlusM!nus. Rok 2009 to już bezkresne oddanie się produkcji muzycznej, co skutkuje współpracą z takimi labelami jak Random Access Recordings (USA), Sinus Alfa, DoubleClick (Polska) oraz PlusM!nus (Niemcy). Najświeższe informacje o jego wydaniach znajdują się na stronie www.myspace.com/djdefkon

Brak nadchodzących imprez w naszej bazie z udziałem tego DJ'a.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_