Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-05-2005, środa

Experience Special Edition with Novika

Stary Mega Club, Katowice
DJs:
NOVIKA [Beats Friendly]
Bert [Piekarnia Warszawa]
Lipstick [Beats Friendly]

scend floor
Bartek Winczewski [Import Warszawa]
MalFunkTion [MegaClub/Fantomas]
R. Sinner [Fantomas Crew]

wizualizacje:
Taxi Drivers
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00


Popularny cykl Experience tym razem skoncentrował się na tym co najlepsze w polskiej muzyce elektronicznej. Już 29 kwietnia dzięki Experience będziesz miał okazję usłyszeć bezdyskusyjnie Pierwszą Damę polskiej sceny klubowej – Novikę, która wyruszy w trasę Experience Special Edition po najpopularniejszych klubach w całej Polsce.

Novika od samego początku jest związana z cyklem imprez Experience. Po raz pierwszy zagościła na imprezie w Focusie w 2002 roku, inaugurującej polską edycję popularnego już na całym świecie słynnego globalnego cyklu imprez, znanego pod nazwą Smirnoff Experience. Jednak co ciekawe, swoją obecność na tym klubowym wydarzeniu Novika zaznaczyła, nie jako djka ani wokalistka – tylko jako dziennikarka. Novika będąc wówczas autorką kultowej już audycji „Leniwa niedziela” podjęła się przeprowadzenia wnikliwego wywiadu z gwiazdą tej imprezy - Gillesem Petersonem.
Kolejne edycje Experience zaangażowały już Novikę zarówno od strony wokalnej jak i djskiej.


Novika to z całą pewnością Pierwsza Dama polskiego clubbingu. Debiutowała w 1997 roku, czyli w czasach gdy polska kultura klubowa jeszcze raczkowała. Jednak głos Noviki i energetyczne bity towarzyszących jej djów zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez klubową publikę. Sama Novika zaangażowała się wokalnie w kolejne projekty artystyczno muzyczne, współpracując z takimi osobowościami polskiej sceny jak: Smolik, Fisz czy Vienio i Pele. Futro, zespół który współtworzyła Novika, został nominowany do prestiżowej muzycznej nagrody MTV.


Obecnie Novika jest bardzo zapracowaną osobą: zaangażowała się w promocje polskich twórców „leniwych” elektronicznych brzmień, pracuje nad swoim solowym albumem, aktywnie promuje swój kolektyw BEats friendly oraz prowadzi audycje w ogólnopolskim Radiu Bis. Jednak w całej tej masie zajęć Novika znalazła czas by wziąć udział w trasie Experience Special Edition i co więcej nagrać specjalną płytę, razem z dj Lipstickiem, którą będzie można zdobyć również na imprezach w ramach tego cyklu. Płyta Smirnoff Experience Special Edition with Novika to mieszanka najlepszych zarówno polskich jak i zagranicznych brzmień. Obok Superpitchera i Michaela Mayera, czyli czołowych postaci znakomitej Kompakt Records, możemy między innymi usłyszeć rodzime Husky. Ta płyta to wyjątkowa perełka, która na pewno wzbogaci Twoją płytotekę i której nie znajdziesz na półkach w żadnym sklepie muzycznym.


info
Novika.pl
MegaClub
Fantomas
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_