Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

06-06-2008

Festiwal Nowa Muzyka - kolejna gwiazda!!

Do grona tegorocznych gwiazd występujących na Festiwalu Nowa Muzyka dołączyła kolejna wielkoformatowa, światowej klasy postać. W piątek oprócz zapowiedzianych wcześniej gwiazd, będziemy mieli także okazję usłyszeć Scotta Herrena, znanego bardziej jako Prefuse 73, który w doskonały sposób łączy w swoich produkcjach hip-hopowe bity z idmową estetyką. Wystąpi on w towarzystwie producenta związanego z Sonar Kollektiv - Dimlite.
Taka informacja powinna rozwiać wszelkie wątpliwości u osób, które do tej pory zastanawiały się nad obecnością na festiwalu.

05-06-2008

Zavoloka & Kotra - Electric Cafe

W niedzielę, ósmego czerwca, klub Electric Cafe w Jaworznie będzie gościł parę naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Swoją twórczość przedstawią nam tego wieczoru, pochodząca z Kijowa, ukraińska kompozytorka i wykonawczyni muzyki elektronicznej, Zavoloka, oraz Kotra, ukraiński założyciel labelu Kvitnu. Muzyka jaką prezentują opiera się na intensywnie zróżnicowanych ruchach dźwięków i nieoczekiwanych kombinacjach wpisanych w dokładnie kontrolowane fale elektroniczne. Jako support wystąpi CH District.
Wszystkich miłośników skupienia i koncentracji, poszukujących krótkich
i rozległych form muzycznego eksperymentu zapraszamy do Jaworzna!

04-06-2008

Wygraj karnet na Festiwal Nowa Muzyka 2008!

Koniec czerwca tuż tuż, a wraz z nim zbliża się termin trzeciej edycji Festiwalu Nowa Muzyka, który odbędzie się w Cieszynie. Tegoroczna edycja wypada bardzo ciekawie. Jak już zapewne wiecie w ramach niej wystąpią The Battles, Jamie Lidell i Pablo Fiasco, Chris Clark, Deadbeat, Osaka Invasion i wielu innych... Koncerty będą miały miejsce nie tylko na terenie Campingu nad Odrą, ale także w Galerii Szara, gdzie usłyszymy m.in. młodych polskich, elektronicznych artystów.

W konkursie wygrać można 2 pojedyncze karnety na całe wydarzenie. Czekamy na maile z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe, do 20 czerwca godz. 21. Pytanie jest następujące:
Którzy spośród wykonawców tegorocznego Festiwalu wydawali pod szyldem Warp Records? Podaj nazwę wykonawcy i tytuły wydań.
Zgłoszenia wraz z imieniem i nazwiskiem należy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl.
Zwycięzców wyłonimy w drodze losowania.

02-06-2008

Aphrodite jako drum'n'bassowa legenda, zagrał w Chorzowie - fotorelacja

Już po imprezie z udziałem legendarnego człowieka sceny drum'n'bass - Aphrodite'a. Zagrał on w chorzowskim klubie Zanzibar, który w tą noc zapełnił się klubowiczami po same brzegi! Gorąca atmosfera nie tylko na parciecie sprawiła, że każdy, kto tej nocy był tym miejscu zapamięta tą imprezę na długo. Oprócz Aphrodite'a słyszeliśmy także belgijskiego dj'a Wasp'a, a także chłopaków z MDFK Cru oraz Teq'a.
Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia, która od dzisiaj znajduje się w naszej galerii.

27-05-2008

Już w sobotę Bangkok Impact! - KONKURS!

Mystery of Moog to już kolejna impreza, która odbędzie się w nowootwartym Electric Cafe w Jaworznie. Kolejna i znów nie byle jaka! Organozatorzy z Fabryki Snuff zaprosili tym razem samego Bangkok Impact!
Bangkok Impact to wyjątkowa postać współczesnej sceny electro, ma na swoim koncie wiele udanych projektów i masę zrealizowanego materiału. Kto zna wytwórnie takie jak: Bunker, Creme Organization, Vynalogica, Viewlexx czy Stilleben, ten może być pewien udanej imprezy, wszyscy inni, do rana zmienią spojrzenie na muzykę...

Możesz się znaleźć tej nocy w Electric Cafe. Wystawiamy bowiem w konkursie 2 pojedyncze zaproszenia. Czekamy na zgłoszenia do piątku, godz. 21. Maile prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl
W treści tym razem należy uzasadnić, dlaczego to akurat Ty chcesz otrzymać zaproszenie. Nagrodzone zostaną najciekawsze maile.
Powodzenia!

26-05-2008

Creamfields 2008

16-tego sierpnia to data zaznaczona na czerwono w kalendarzu imprezowym na rok 2008. Tego dnia na lotnisku Mirosławice we Wrocławiu, odbędzie się już czwarta polska edycja festiwalu muzyki elektronicznej i klubowej Creamfields. Podczas osiemnastu godzin, na pięciu scenach wystąpi kilkudziesięciu wykonawców, a wśród nich gwiazdy światowego formatu, m.in. Pendulum, John B, Vitalic, Astral Projection, Juan Atkins, Carl Craig i wielu innych. W trakcie jednej imprezy spotkają się ze sobą niemal wszystkie ważne gatunki muzyki elektronicznej. Mówiąc w skrócie, wspaniała atmosfera, doskonała muzyka i pozytywni ludzie - to właśnie jest Creamfields!.

Szczegółowe informacje o festiwalu, jego zapleczu oraz kupnie biletów, znajdziecie na www.creamfields.pl oraz w czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy

26-05-2008

Rebel 4 Progress! - fotorelacje

Jak głoszą słuchy, w sobotę odbyła się ostatnia impreza w klubie Zero Instytut. Organizować ją miał zaszczyt Zawias Cru, a na tą okazję zaproszono grupę Jabba Finasky. Zgodnie z zapowiedziami byliśmy świadkami muzycznego "pogromu". Kolektyw ten pokazał nam świetny występ w klimacie breakcore i dark drum'n'bass. Był on pełen elementów granych na żywo - perkusja, bass i efekty - co właściwie miało więcej z live actu niż dj-seta. Prezentujemy dzisiaj dwie galerie z tej imprezy - jedna autorstwa cetoslavy, druga SeBo. Są to dwa kolmpetnie różne spojrzenia na tą samą imprezę.
Zapraszamy!

25-05-2008

Maximilian Skiba zagra w klubie Quasar

Po raz kolejny zapraszamy na imprezę do gliwickiego klubu Quasar, tym razem na wyśmienity koktajl muzyczny serwowany przez samego mistrza swojego gatunku jakim bez wątpienia jest Maximilian Skiba. Ten młody utalentowany artysta od paru lat podbija światowy rynek produkcjami spod szyldu italo i electro rodem z lat '70 i '80. Występował w największych europejskich stolicach, w wielu znanych klubach, a teraz powraca (tak, powraca, gdyż wywodzi się z naszego regionu) na Śląsk!
Wraz z nim wystapią 2nd Wave dj i producent zarazem, niegdyś należący do cenionego kolektywu K.O. Booking, a także a-rec wschodzący talent młodego BASSment crew, usłyszymy także djów Ouse i Kamius.

23-05-2008

Nowe fotorelacje z koncertów

Oprawa koncertowa tegorocznego Festiwalu Filmów Kultowych była bardzo ciekawa. W ostatni weekend w Rondzie Sztuki odbyły się koncerty grupy Stealpot i Locomotivesun, a dzień później w miejscu tym zagrały Mass Kotki. Prezentujemy Wam galerie z obu tych wydarzeń. Jeśli ktoś nie miał okazji się pojawić, może zerknąć i zobaczyć co stracił ;-), natomist tych którzy byli, zapraszamy do wspominek.

20-05-2008

Rebel 4 Progress! - KONKURS!

"Kim jest Jabba Finasky? Tego nie wie nikt. Znają go tylko jego żołnierze - pięciu wybrańców, uzbrojonych w niszczące elektroniczne bębny, gitarę z piekielnymi efektami, triumfalne trąby oraz ciężką artylerie przesterowanego basu. Jabba Finasky przekazując im tę oręż stworzył niezniszczalną, unikatową i bezwzględna armię, która okrutnym brzmieniem przeniesie was do darkstepowej krainy wszechobecnego mroku i wiecznej pożogi, gdzie ogień i płynna lawa mieszają się z upiornymi dźwiękami wprost z XXIII wieku..."
Kiedy? - w sobotę. Gdzie? - w Zero Instytut. Szykujcie się na armagedon!

3 pojedyncze wejściówki do zgarnięcia.
Pytanie konkursowe: Jaką nazwę noszą imprezy, pod których szyldem chłopaki z Jabby grają w całej Polsce?
Losowanie w sobotę o godz. 12. W tytule maila (wysłanego na adres info@clubbing.slask.pl) prosimy podać Jabba Finasky, w treści również imię i nazwisko.
Powodzenia!

20-05-2008

Little Dragon - fotorelacja

Yukimi Nagano to nie tylko piękna kobieta, to również świetna wokalistka pełna energii, wkładająca w piosenki które śpiewa całą duszę i przekazująca słuchaczom w swym głosie ciepło. W ubiegły piątek mieliśmy okazję usłyszeć ją w Jazz Club Hipnozie, podczas koncertu, który dała wraz z zespołem Little Dragon (wcześniej znana z występów z duetem Koop). Ich koncert, zwieńczony bisami był długo oczekiwany przez fanów improwizowanej mieszanki stylów, jaki prezentują.
Dzisiaj przedstawiamy wam galerię z tego wydarzenia, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

19-05-2008

Fotorelacja z Junglenaliów

Jak wiadomo juwenalia, to już wieloletnia tradycja i święto obchodzone przez studentów. Ale imprezy te, to nie tylko plenerowe koncerty muzyki gitarowej w okolicach akademików. Od jakiegoś czasu w ramach juwenaliów organizowane są imprezy klubowe. W tym roku tego typu wydarzenie miało miejsce w Inqbatorze w Katowicach. Jego organizacji m.in. podjęła się ekipa Drumsilezji, tak więc impreza ta była w klimacie drum'n'bass.
Już teraz oglądać możecie zdjęcia z Junglenaliów, a to dzięki uprzejmości Damiena.
Zapraszamy!

18-05-2008

Santos Resiak w Electric Cafe Art Music Bar - fotorelacja

Ten malutki klubik w Jaworznie, jakim jest Electric Cafe Art Music Bar trochę ponad tydzień temu otworzył swoje podwoje. Inauguracyjna impreza przyciągnęła rzeszę klubowiczów, którzy po brzegi wypełnili parkiet. A wszystko to za sprawą zaproszonych gości - Santosa Resiaka - dja dosłownie z drugiego końca świata, z egzotycznej Argentyny, a także 105 L, Esmonitesso i Adama O, którzy równie dobrze zadbali o klimat tej imprezy. Dzisiaj mamy przyjemność prezentować fotorelację z tego wyadarzenia, do której serdecznie zapraszamy.

16-05-2008

Wygraj wejściówkę na Aphrodite!

Prawdziwa legenda światowego drum'n'bassu (nie na darmo impreza, w ramach której wystąpi, nosi swoją nazwę) - Aphrodite pod koniec miesiąca zagra na naszym "podwórku"! Gavin King - bo tak się nazywa ten wykonawca, 31. maja zagra w chorzowskim klubie Zanzibar. Po prawie 20 latach na scenie muzycznej, w dalszym ciągu potrafi on rozniecać ogień na parkiecie, prezentując obecnie klubowiczom specyficzny styl jump-up jungle.

Do wygrania w konkursie mamy 1 zaproszenie. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Skąd się wziął przydomek - "Aphrodite"?

Na złoszenia wysyłane na adres: info@clubbing.slask.pl, czekamy do poniedziałku 26.maja. W tytule maili prosimy podać Aphrodite, w treści koniecznie imię i nazwisko. Zaproszenie oddamy osobie, która nadeśle prawidłową odpowiedź i zostanie wylosowana.
Powodzenia!

16-05-2008

Kolejne zdjęcia w dziale 'galeria'

Dzisiaj prezentujemy Wam zdjęcia z koncertu inaugurującego już 11 edycję Festiwalu Filmów Kultowych, który odbył się 12 maja (poniedziałek) w Rondzie Sztuki w Katowicach. Specjalnie na tą okazję zaproszono wybitnego polskiego muzyka - Wojciecha Waglewskiego, a właściwie rodzinę Waglewskich, gdyż wraz z nim wystąpili jego dwaj synowie, doskonale znani w hip-hopowym światku - Fisz i Emade.
Zapraszamy do galerii!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_