Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

01-03-2008

Zapraszamy do Cieszyna na warsztaty

W dniach 3 - 5. marca, w Galerii Szara w Cieszynie odbędą się warsztaty, mające na celu pokazanie szerszej publiczności od kuchni aspektów związanych ze sztuką audio i videoartu. Innym celem tego przedsięwzięcia jest także określenie ścieżek rozwoju tych dziedzin sztuki współczesnej. Strefa AV to również analiza zjawisk sceny niezależnej, eksperymentalnych, paraartystycznych, amatorskich projektów, świadomie żerujących na estetyce popkultury, rozwijających się poza głównymi nurtami sztuki, a paradoksalnie mając na nią ogromny wpływ.

Ale sam projekt to nie tylko warsztaty, to również wykłady, koncerty (The Complainer & The Complainers) i pokazy videoart.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wydarzeniem do 'czytaj więcej...'

27-02-2008

Wygraj w konkursie zaproszenie na koncert Autechre!

Coraz bardziej zbliżamy się do terminu długo oczekiwanego koncertu brytyjskiego duetu Autechre. Będzie to pierwszy i jedyny koncert jaki grupa ta zagra w naszym kraju. Odbędzie się on w niezwykle klimatycznym miejscu (znanym chociażby z pierwszej edycji Festiwalu Nowa Muzyka) - w galerii Szyb Wilsona w Katowicach na Janowcu. 10. marca tuż tuż, a ci którzy nie mają jeszcze biletu, mają szansę wygrać go u nas w konkursie. Mamy bowiem 1, ale za to podwójne zaproszenie, które bardzo chętnie oddamy komuś w posiadanie. Aby je zdobyć należy podać informację:
Podaj datę premiery najnowszego albumu duetu - Quaristice.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl, w treści oprócz odpowiedzi, podając imię i nazwisko. Losowanie odbędzie się 5. marca o godz. 21. Po tym terminie, jeszcze tego samego wieczora, zwycięzca otrzyma informację zwrotną na mail.

27-02-2008

Fotki z 14-tej edycji MoM

Tak właśnie. W galerii już gotowe do obejrzenia, czekają zdjęcia z ostatniej, 14-tej już edycji imprezy z cyklu MoM (MiędzyOczymaMgnieniami), odbywającej się od czasu do czasu w piątki w Inqbatorze. Gościem specjalnej tej imprezy był Essence, który przyjechał do nas aż z Trójmiasta. Jak zwykle towarzyszyli mu inicjatorzy całego przesięwzięcia Razor Radish i Hakufishin, a także Plex i A-Rec.
Zapraszamy do galerii!

26-02-2008

KONKURS! Rusher @ Synthetic City

Już w sobotę w klubie Zero Instytut, odbędzie się kolejna edycja cyklu organizowanego przez ekpię Neuropunks - Synthetic City. Tym razem w jej ramach usłyszymy niemieckiego dja i producenta - Rushera. Twórca ten, choć młody wydał już kilka singli i albumów za pośrednictwem takich wytwórni jak: Barcode Recordings, Citrus Recordings czy Disturbed, a jego porywające sety zdarły farbę z niejednego europejskiego parkietu.

Chcesz się znaleźć na tej imprezie? Możemy Ci to ułatwić, ponieważ mamy 2 pojedyncze zaproszenia do Zero Instytut, na tą noc. Aby je otrzymać wystarczy podać nam informację: Podaj numer wcześniejszej edycji Synthetic City, na której zagrał już Rusher.
Mała podpowiedź: można pomylić się o 0,5 edycji ;-)

Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Rusher, a w treści swoje dane. Losowanie odbędzie się w sobotę o godz. 12.

26-02-2008

Future Noise 3 - kolejna fotorelacja

Trzecia wizyta Cooha w katowickim Inqbatorze przyniosła ze sobą niezpomnianą imprezę. Pomimo tego, że napewno wielu zachowa ją w pamięci, postanowiliśmy uwiecznić ją na fotkach, tak więc w dziale 'galeria' czeka już druga fotorelacja wykonana na tej imprezie. Tym razem zobaczyć możecie jak w sobotę Inqbator uchwycony został okiem Grinna i Froste.
Zapraszamy!

25-02-2008

Wygraj zaproszenie na koncert Brad Mehldau Trio

9. marca, podczas trasy koncertowej po Europie i USA, na koncercie, który odbędzie się w katowickim jazzclubie - Hipnozie, usłyszymy jednego z najwybitniejszych, współczesnych, jazzowych pianistów - Brad Mehldau. Artysta ten pomimo dość młodego wieku, ma na swoim koncie już wiele kolaboracji ze sławami jazzu. W Katowicach wystąpi on wraz z kontrabasistą Larrym Grenadier oraz perkusistą Jeffem Ballard.

Czeka na Was 1 podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert. Aby je otrzymać prosimy pisać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule należy podać Brad Mehldau, a treści imię i nazwisko, a także odpowiedź na pytania:
Jaki tytuł nosi utwór, który Brad Mehldau nagrał do filmu Million Dollar Hotel? Z kim go nagrał?

Konkurs kończy się w poniedziałek 3. marca o gdzinie 21. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzca zostanie jeszcze tego samego wieczora poinformowany drogą mailową.
Powodzenia!

25-02-2008

Kolejne zdjęcia w galerii

Tym razem prezentujemy wam fotorelację pochodzącą z imprezy, która odbyła się we właśnie zakończony weekend. Zdjęcia pochodzą znów z urodzinowej imprezy, ale tym razem było to święto dja Mephy'ego. Wydarzenie to, Future Noise 3, miało miejsce w Inqbatorze, a jego gościem specjalnym był dj i producent pochodzący z Bułgarii - Cooh.
Atmosfera na parkiecie jak zwykle była niesomowicie gorąca. Cooh zaprezentował wiele swoich produkcji, a dodać należy, że jest znakomitym i wszechstronnym producentem, niestroniącym od eksperymentowania z muzyką. Mimo to, nie zabrakło jednak dominujących w jego twórczości breakcorowych rytmów.
Zapraszamy zatem do galeri, gdzie oglądać już można zdjęcia z tej właśnie imprezy.

24-02-2008

Aktualizacja w dziale galeria

W dziale galeria pojawiły się kolejne fotki. Jeszcze nie z imprezy która odbyła się w trwający właśnie weekend, ale z poprzedniego, mianowićie z urodzin Teq'a, które miały miejsce 16. lutego w Zanzibarze. Przypominamy, że gwiazdą tej imprezy był sam John B!
Tyle słowem wstępu i aby nie przedłużać, zapraszamy już do oglądania. Zdjęcia nadesłał do nas Czajna.

21-02-2008

Luiphobia & Easy zagrają w Rondzie Sztuki - KONKURS!

Znają się od ponad 5 lat. DJ’a Easy oraz duet Luiphobia zapewne niejednokrotnie wiele osób spotkało podczas występów w klubach w całej Polsce. Track the track!, ich nowy projekt muzyczny powstał z myślą o wszystkich znudzonych standardowymi setami dj’skimi. Koncepcja imprezy zakłada stworzenie wyjątkowej atmosfery bez żadnych muzycznych barier, którą budować będzie równocześnie dwóch dj’ów oraz bębny na żywo!
Już w sobotę Track the Track odbędzie się w Katowicach, w Rondzie Sztuki. Możesz się tam znaleźć. Wystarczy, że do nas napiszesz i uśmiechnie się do Ciebie szczęście, ponieważ mamy do rozdania zupełnie za darmo 2 podwójne zaproszenia.

Pisz na adres: info@clubbing.slask.pl.
Podaj swoje imię i nazwisko i czekaj na wyniki losowania, które odbędzie się w sobotę o godz. 12. W tytule maila prosimy podać: Rondo Sztuki.

21-02-2008

Atmosphere w Elektro - fotorelacja

Pomimo natłoku męskich sław, impreza zdecydowanie należała do kobiet. Temperatura na zewnątrz wyjątkowo w sobotę nie sprzyjała do nocnych spacerów, tak więc Ci którzy trafili w tę noc do Elektro zastali tam Wiosnę! ;-) Ale to nie była jedyna wokalistka, której głos podziwialiśmy na tej imprezie. Prawdziwą furorę zrobiła Lady Free, która po występie dołączyła nawet do bawiących się klubowiczów. A jak zagrał Nookie? Dynamicznie, a przy tym wyjątkowo ciepło, miękko, przyjemnie... I po raz kolejny mieliśmy dowód na to, że Anglia nadal jest największą kopalnią drum'n'bassowyh rytmów, ale aby być sprawiedliwym należy wspomnieć, że i reprezentacja Polski dzielnie dotrzymywała jej na tej imprezie kroku.
Sami możecie zobaczyć, jak wyglądała ta impreza. W naszej galerii czekają już na Was fotki, które oglądać możecie dzięki uprzejmości Adama.
Zapraszamy!

19-02-2008

Future Noise 3 Mephy B-Day !! KONKURS !!

Echo minionego weekendu wciąż jeszcze rozbrzmiewa po śląskiej ziemi, ale trzeba już teraz przygotowywać się do wydarzeń, jakie będą miały miejsce w następny. Dzisiaj prezentujemy Wam jedno z nich - Future Noise 3 czyli oczywiście drum'n'bassowe urodziny Mephy'ego, które odbędą się w sobotę w klubie Inqbator. Podczas tej imprezy, obok całej plejady polskich znanych i mniej znanych djów, zagra dj i producent z Bułgarii - Cooh. Nie poraz pierwszy go usłyszymy, a to dlatego, że każdy jego występ u nas jest wyjątkowym, muzycznym wydarzeniem.
Przygotowaliśmy dla Was konkurs, a pytanie, na które należy odpowiedzieć jest następujące: Poraz który gościmy Cooh'a w Inqbatorze?

Po pojedynczym zaproszeniu otrzymają 2 osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i zgłoszą się do nas na adres: info@clubbing.slask.pl. Losowanie odbędzie się w piątek o godz.18. Prosimy w zgłoszeniach podawać imię i nazwisko! Powodzenia!

18-02-2008

I już po występie Johna B - fotorelacja

Ciężko opisać słowami imprezę, która miała miejsce w minioną sobotę w klubie Zanzibar. Tam trzeba było po prostu być. Atmosfera, jaką stworzył John B była naprawdę gorąca, mamy tu na myśli zarówno stronę muzyczną całej imprezy, jak i temperaturę panującą w klubie - o dobrych ponad 30 stopni wyższą niż na dworze!
John zagrał ponad 3-godzinny set, podczas którego słyszeliśmy jego stare produkcje, trochę nowszych - tych jeszcze nie wydanych, ale także wiele electro szlagierów i utworów zaczerpniętych z różnorodnych stylów muzycznych, nie tylko z drum'n'bassu. Dało to w sumie wybuchową mieszankę, która zapełniła po brzegi parkiet w Zanzibarze.
Zapraszamy do naszej galerii. Czeka tam na Was pierwsza i z pewnością nie ostatnia fotorelacja z tej imprezy!

13-02-2008

Nookie wyrusza w trasę po Polsce

...przy czym należało by zaznaczyć, że pierwszy występ Nookiego podczas jej trwania, będzie miał miejsce w klubie Elektro w Katowicach. Impreza z jego udziałem odbędzie się już w nadchodzącą sobotę - 16 lutego.

Cały cykl nazywa się Atmosphere, co już sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z lżejszymi odmianami muzyki drum'n'bass, z resztą filozofią Atmosphere jest "wysoka pod każdym względem jakości muzyka, przekazywana w przyjazny i łatwo dostępny sposób".
Razem z Nookiem zaśpiewa brytyjska wokalistka o oryginalnym stylu Lady Free, a za djką wystąpią także holender Lenzman, brytyjczyk Qumulus (wraz z Nookiem członkowie Phuzion Rec.), a wspierać ich będzie "nasz" Ros wraz z wokalistką Wiosną.
Zapraszamy!

13-02-2008

John B w Zanzibarze już w najbliższą sobotę

Tego pana nie trzeba przedstawiać. Słuchasz drum'n'bassu? Lubisz kicz, słodycz i kolor różowy? Nie? A może lubisz po prostu dobrą muzykę niebanalnie podana? Tak już lepiej, prawda? Napewno wiesz, że tak właśnie wygląda show jednego z najciekawych djów i producentów sceny d'n'b, twórcy gatunku trance step - Johna B.

Nalbliższa sobota będzie dniem, w którym John wystąpi w naszym kraju, a zagra on w klubie Zabzibar w Chorzowie. Będzie to wydarzenie wyjątkowie, bowiem John poraz pierwszy zagra w naszym regionie.
Serdecznie zapraszamy!

12-02-2008

VA Phatt Sounds - 'Dance Macabre' - szansa dla producentów

Phatt Sounds to zespół producentów i dj, istniejących już od wiosny 2007 roku, oscylujących w pochodnych gatunkach Techno i House (zapraszamy do odsłuchu tutaj). Wśród nich znaleźli się także dj i producenci z śląskimi korzeniami m.in.: Siasia, Stardesign czt też Infrared. Jak sami mówią, do tej pory ich ideą było rozpowszechnianie muzyki artystów którzy wydają na codzień płyty w zagranicznych wytwórniach, całkowicie za darmo, a także pomoc tym mniej znanym poprzez promocje za granicą przez różnych dj.

Z nowym rokiem 2008 zrodził się pomysł o powiększenie tej działaności także o Polskę. Nastał także czas na świętowanie pierwszej rocznicy ich powstania. W związku z tym trwają prace nad pierwszą składanką spod znaku Phatt Sounds - i tutaj pojawia się szansa dla producentów! Jeżeli zajmujesz się produkcją muzyki z pogranicza deep house, detroit techno, minimal, progressive house, electro house, idm czy d'n'b i chciałbyś znaleźć się na tej kompilacji, koniecznie pochwal się tym przed Phatt Sounds do 1 marca 2008. Więcej informacji na ten temat oraz kontakt znajdziecie w czytaj więcej...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_