Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

27-11-2007

Autechre na Śląsku!

Choć trudno w to uwierzyć, w końcu doczekaliśmy się. Jak podaje serwis last.fm, a także nowamuzyka.pl legendarny duet Autechre, nagrywający m.in. dla labelu Warp Rec. odwiedzi Polskę !. Mało tego, wydarzenie to odbędzie się w naszym regionie! Nie jest znane jeszcze dokładne miejsce tego koncertu, wiadomo jedynie, że będzie on miał miejsce 10 marca 2008 roku. Będzie to pierwszy występ tej grupy w naszym kraju, tak więc wydarzenie to zapowiada się naprawdę ciekawie!

27-11-2007

Fotorelacja z D&B for Soul

Krążą słuchy, że w minioną sobotę, w Zanzibarze odbyła się ostatnia impreza z cyklu D&B For Soul. A szkoda. Ta edycja wypadła pod względem muzycznym bardzo dobrze. Słyszeliśmy przekrój przez tak bogaty gatunek jakim jest liquid funk. Prezentowali go Ant, Teq, Koto, Mess, Magnetic oraz Bliss. O partię wokalną tego wydarzenia zadbała obdarzona świetnym głosem P.S. Karolin. Dj'e zgrali nie tylko sporo starszych utworów, od których się łezka w oku kręci, ale zaskoczyli nas także dużą ilością nowości, a ponadto warto dodać, że Mess prezenrtował swoje własne produkcje.
Zobaczcie sami jak wyglądała ta impreza. Zapraszamy do galerii!

26-11-2007

Koncert Stealpot - fotorelacja

W czwartek w Jazz Club Hipnoza miał miejsce koncert grupy Stealpot. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami towarzyszył jej kwartet smyczkowy, który doskonale uzupełniał grane utwory, nadając im jeszcze większej głębi. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem licznie zgromadzonych w klubie słuchaczy.
Z tej okazji nasz dział 'galeria' dzisiaj został zaktualizowany o fotorelację z tego wydarzenia, do obejrzenia której serdecznie wszystkich zapraszamy!

22-11-2007

Kolejna fotorelacja z Future Noise

Co tu dużo pisać. Impreza była "mocna", zdaniem niektórych ;-), więc i fotek z niej dużo. Tym razem zobaczcie jak Future Noise 2, które odbyło się w Inqbatorze w minioną sobotę, uchwycił Mufle.
Zapraszamy do galerii!

21-11-2007

Zanzibar pierwszy!

Z przyjemnością przekazujemy Wam informację, że nasz śląski klub Zanzibar, który mieści się w Chorzowie przy ulicy 3-go Maja 1 został wyróżniony pierwszym miejscem w rankingu najlepszych klubów wg tygodnika Wprost. Oceniany był m.in. wystrój, nagłośnienie i ochrona, ale także zwracano uwagę na program muzyczny i obsługę.
Z tego miejsca redakcja clubbing.slask.pl pragnie serdecznie pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w tworzeniu niepowtarzalnego nastroju na imprezach!

21-11-2007

Jungle Step w Yazzie - zdjęcia

Nasza clubbingowa galeria z dniem dzisiejszym wzbogaciła się o kolejną fotorelację. Prezentujemy Wam zdjęcia z sobotniej imprezy, jaka odbyła się w klubie Yazz w Tarnowskich Górach. Była to impreza drum'n'bassowa, w ramach której słyszeliśmy gości z kolektywu One Way: Doc.Da.Name'a oraz Sensimilię. Oprócz tego o oprawę muzyczną tego wydarzenia zadbała ekipa MDFK Cru.
Zdjęcia możecie oglądać dzięki uprzejmości Dodyana.
Zapraszamy!

20-11-2007

Jimmy Mofo zagra w Cogitaturze! KONKURS!

Dla jednych jest twórcą wytwórni Mofo Recordings, dla innych redaktorem magazynu Mofo, poświęconemu nurtowi breakbeat'owemu w UK, a dla jeszcze innych znakomitym djem z nurtów breakbeat - big beat - electro. Jimmy Mofo, bo o nim oczywiście mowa wystąpi w najbliższy piątek w klubie Cogitatur w Katowicach. Będzie to impreza pod szyldem agencji Quick Finder, tak więc oprócz Jimmy'ego usłyszymy/zobaczymy djów i visualistów z tej ekipy. A teraz ogłaszamy konkurs! Do zgarnięcia 2 podwójne wejściówki na tą imprezę.

Pytanie jest następujące: Beat Assassins to kolektyw, który tworzy Jimmy Mofo oraz... no właśnie, kto jeszcze?
Prosimy podać pseudonim oraz imię i nazwisko.

Adres na który należy nadsyłać odpowiedzi: info@clubbing.slask.pl. Czekamy do piątku godz. 12. Po tym terminie przeprowadzimy losowanie, a zwycięzców powiadomimy via mail.

20-11-2007

Materia w Inqbatorze (inauguracja drumsilezja.pl) - fotorelacja

Miniona sobota była nietylko dniem wygranej "naszych" z Belgami, była także dniem muzycznego pojedynku Polska vs. Szwecja, który odbył się w Inqbatorze w Katowicach. Jedynym, ale jakże mocnym reprezentanten Skandynawii był Tectonic aka Materia. Jednak, aby być zupełnie sprawiedliwym należało by uznać, że mecz choć zacięty i ostry zakończył się zdecydowanym ...remisem ;-). Oprócz tego muzycznie walczyły dwa parkiety: atmosferyczny i techstepowy. I w tym pojedynku trudno wyłonić zwycięzcę, bowiem oba wypełniiły się po brzegi fanami tych gatunków.
Zapraszamy do galerii, w której znajdziecie dość obszerną fotorelację z tej imprezy.

19-11-2007

KONKURS - koncert Stealpot

Zapewne niektórzy z Was słyszeli grupę Stealpot na żywo już tej jesieni. Wystąpili oni nie tak dawno temu w Rondzie Sztuki w Katowicach. Dla tych, których ominęło to wydarzenie nic straconego. W czwartek kolejny ich koncert będzie miał miejsce w Hipnozie. Będzie to też koncert nieco odmienny klimatem, ponieważ wraz ze Stealpotem usłyszymy kwartet smyczkowy.
Dla ciekawych tego wydarzenia mamy do rozdania w konkursie 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy do nas napisać (info@clubbing.slask.pl), w tytule podając Stealpot, a w treści odpowiedź na pytanie:
Jak nazywa się najnowszy album Stealpot?.

Czekamy do środy, godz. 22. Po tym terminie rozlosujemy wejściówki, a zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Nie zapomnijcie podać imienia i nazwiska!

Powodzenia!

16-11-2007

Volcano The Bear w Elektro - KONKURS!

20. listopada w klubie Elektro w Katowicach odbędzie się koncert niezwykle ciekawej grupy Volcano The Bear. Wg. różnych źródeł przez ostatnie 10 lat stworzyli oni niepowtarzalna muzykę, nie posiadającą żadnych granic formalnych czy estetycznych, zaś ich występy na żywo określane są jako groteskowe i ekscentryczne. Chociażby już sam fakt nietuzinkowości ich koncerów powinien być zachętą do posłuchania ich na żywo. A my mamy coś, co również może niektórych przekonać do udziału w tym wydarzeniu - konkurs. Na 2 podwójne zaproszenia.
Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl.
Pytanie konkursowe:
Z jakiego kraju pochodzą Volcano The Bear?

Czekamy do poniedziałku (19.11) godz. 22. Wylosowanych szcześliwców powiadomimy via mail.
Powodzenia!

14-11-2007

Tectonic aka Materia kolejny raz na Śląsku i KONKURS!

Tak, właśnie, już poraz kolejny ten znany drum'n'bassowy producent odwiedzi naszą śląską ziemię. Tym razem usłyszymy go w klubie Inqbator w Katowicach w ramach cyklu Future Noise organizowanego przez ekipę Drumsilezja. Impreza ta będzie również inauguracją nowego wortalu, poświęconego muzyce drum'n'bass na Śląsku, który nie tak dawno temu zrodził się pod opieką tejże grupy.
Mamy dla Was 2 pojedyczne wejściówki na tą imprezę. Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule koniecznie podając Inqbator, a w treści oprócz danych osobowych informację:
Wymień trzy nazwy imprez, pod którymi odbywają się imprezy d'n'b organizowane przez Drumsilezję.

Czekamy do soboty, godz. 12. Po tym terminie rozlosujemy zwycięzców i powiadoimy ich drogą mailową.

14-11-2007

Sylwester w Hipnozie i Elektro

Już od dłuższego czasu krążyły plotki dotyczące gwiazd zaproszonych na tegorocznego Sylwestra, który odbędzie się w klubach Hipnoza i Elektro w Katowicach. Dzisiaj nareście możemy potwierdzić te wieści. W Hipnozie usłyszymy Dja Food znanego wszystkim głównie z wytwórni Ninja Tune, a także z kolektywu Coldcut. Towarzyszyć mu będzie DK czyli Darren Knott.
Klub Elektro natomiast odwiedzi Mount Sim.
W ramach tej imprezy przewidzianych jest także szereg nie tylko muzycznych niespodzianek!

Bilety na całe to wydarzenie kosztują 130 zł od osoby. Szersze informacje uzyskacie pod numerem telefonu: (032) 785 71 31.

13-11-2007

Novika Band wystąpi w Bytomiu i KONKURS!

Novika w wydaniu klasycznym? Tak, to możliwe. Wystaczy posłuchać jej nowego, debiutanckiego, a jednocześnie solowego albumu Tricks of life. Nie brak w nim bowiem żywych instrumentów, pobudzających wyobraźnię każdego, który da się wciągnąć w ten muzyczny pejzaż. Próbkę tego dzieła będziemy mogli usłyszeć w najbliższą sobotę w klubie Fantom w Bytomiu. Jak podają pewne źródła nie zabraknie też niespodzianek.
A my z tej okazji mamy dla was inna niespodziankę w postaci 2 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Aby je otrzymać piszcie na adres info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy wpisać Fantom, a w treści oprócz imienia i nazwiska odpowiedź na pytanie:
Kto oprócz Kasi Novickiej wchodzi w skład zespołu Futro?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku godz. 22. Po tym terminie wylosowanych zwycięzców powiadomimy via mail.
Powodzenia!

13-11-2007

KONKURS!!! Tonka Poland Tour 2007

Dj Tonka jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzyki House ostatnich lat, zawita na Śląsk w ramach Tonka Poland Tour 2007. Już 17 listopada wszystkich fanów house czeka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju noc! Wszystko zacznie się w Rudzie Śląskiej w tamtejszym Fantasy Park. Tonka pojawi się o 23 i zaprezentuje swoje zdolności, następnie przeniesie się do Sosnowca. W Sosnowieckim Fantasy Parku za konsoleta oczekiwany jest około godziny 00:30 Przed pojawieniem się Tonki o dobre brzmienie zadba poznański dj Neewald. O oprawę dodatkową zadba Martini za sprawa promocji „MARTINI M-CODE”.

Mamy dla Was 15 (!!!!!) pojedynczych wejśćiówek do Fantasy Park Ruda Śląska.

Kto pierwszy ten lepszy. Ślijcie maile w temacie wpisując TONKA i przesyłajcie swoje imiona i nazwiska. Do szczęśliwców odezwiemy się niebawem.
info@clubbing.slask.pl

konkurs trwa do piątku do godziny 12

08-11-2007

By The Sea Tour w Katowicach

"Drum’n’bass nie umarł. Choć gatunek swoje największe chwile przeżywał pod koniec ubiegłej dekady, wciąż ma się dobrze. Naturalnie, prawdziwym zagłębiem połamanych rytmów były i pozostaną Wyspy, niemniej na naszym rodzimym podwórku również zdarzają się rzeczy ciekawe. Ewidentnym tego przykładem jest vinyl „By The Sea” firmowany szyldem Sabbia feat. Sqbass (...)"

W tą sobotę w klubie Rondo Sztuki odbędzie się impreza sygnowana właśnie nazwą "By The Sea" (który nawiasem mówiąc jest znakomitym kawałkiem autorstwa kolektywu Sabbia).
Na imprezie tej usłyszymy Rosa, Benito oraz na wokalu śliczny głos równie ślicznej Wiosny. Wstęp na to wydarzenie jest za darmo!
Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_