Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

07-11-2007

L.U.C & RAH live - KONKURS

W sobote 10 listopada w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się przedpremierowy koncert L.U.C & RAH – Homoxymoronomatura. Będzie to widowisko, na którym gramofony i elektronika połączone zostaną z elementami orkiestralnymi, a liryka wzmocniona przekazem poruszających wizualizacji, obrazów i fotografii ukazujących ludzkość z perspektywy kosmosu jako abstrakcyjny twór – miniwirus.

Z tej okazji mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten wieczór. Aby stać się jego posiadaczem wystarczy odpowiedzieć na pytanie : Kto kryje się pod pseudonimami L.u.c & Rah ?. Wystarczy podać imiona i nazwiska.

Poprawne odpowiedzi nadsyłajcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule podając L.U.C & RAH a w treści swoje imię i naziwsko!. Losowanie odbędzie się w piątek o godzinie 22:00.
Powodzenia!

07-11-2007

Festiwal Unsound 05

Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Sztuki Współczesnej Pauza oraz Instytut Goethego w Krakowie ma zaszczyt już poraz piąty zaprosić wszystkich na Festiwal Unsound 05, który odbywać się będzie w dniach 21 do 24 listopada w Krakowie. Tym razem przygotowano dla nas orzeźwiającą miksturę artystów będących odkryciami ostatnich sezonów oraz wciąż witalnych klasyków gatunku nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Szwajcarii, Słowacji i wielu innych. Z szczegółowym programem festiwalu możecie zapoznać się w "czytaj więcej".

06-11-2007

Fotki z Jesień Amen Tour w Gliwicach

Informujemy, że w naszej galerii pojawiły się dzisiaj zdjęcia z sobotniej imprezy z klubu Quasar w Gliwicach. Był o drugi przystanek na trasie JAT'u, który od zeszłego roku cieszy się dużą popularnoscią nie tylko na Śląsku, ale przede wszystkim w innyh regionach Polski. W tym roku w trasie tej biorą udział dje z Białegostoku (Kwik Ekletyk i Auricom), Switch Technique z Pniew, a także para MC ze Szczecina (Marv i Lady Hetane) supportowani przez lokalnych djów. W Quasarze o support zadbali Neuropunks.
I w tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do galerii, w której czeka już fotorelacja.

01-11-2007

Jesien Amen Tour - kolejny przystanek Gliwice & KONKURS!!

Zeszłotygodniowa inauguracja drum'n'bassowego cyklu Jesień Amen Tour, która odbyła się w Krakowie, za sprawą zaproszonych gości była nielada gratką dla fanów ciężkich odmian d'n'b. W sobotę czeka nas kolejny przystanek na trasie JAT'u - gliwicki Quasar. Usłyszymy polskich djów i producentów: Switch Technique (Warszawa), Kwik Eklektyk i Auricom (Białystok), wraz z Mc Marvem i Lady Mc Hetane (Szczecin), supportowanych przez ekipę Neuropunks

Mamy do zgarnięcia 2 pojedyncze wejściówki na tą imprezę. Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać - JAT, a w treści oprócz danych osobowych odpowiedź na pytanie:
Poraz który odbywa się w Polsce Jesień Amen Tour?

Na odpowiedzi czekamy do soboty godz. 12. A wylosowanych zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

01-11-2007

Music Excess - zdjęcia z Quasara

Kolejny weekend już prawie za pasem (właściwie to już się zaczął ;-) ), ale my mamy jeszcze dla was małe wspomnienie poprzedniego. W dziale galeria pojawiły się fotki z sobotniej imprezy, organizowanej przez agnecję Quick Finder, która miała miejsce w Quasarze. Zobacznie jak oczkiem emerytowanego (bo jak wiadomo już nie zawija) Świstaka wyglądało to wydarzenie!

30-10-2007

The Birth of Pandora - fotorelacja

Z imprezowego dziennika pokładowego: "27 października 2007, miejsce - Kraków, klub - Roentgen, czas operacyjny - 21:00, akcja - The Birth of Pandora - inauguracja Jesień Amen Tour, główni podejrzani: Eye-D i Hidden".
Po zsynchronizowaniu swoich zegarków rozpoczęto to na co wielu z nas od dawna czekało, krakowski Roentgen został całkowicie opanowany przez energiczne dźwieki z gatunku drum'n'bass i breackore. Dewastacje tej nocy oprócz głównych gwiazd przeprowadzali także: Switch Technique na zmianę z Fizykiem, Kwik ramie w ramię z Auricomem oraz Nuki przy wsparciu Marthaholtz'a. Na ewentualnych niedobitków niezaspokojonych muzycznie, czekała vj agr.. ze swoimi kontrowersyjnymi wizualizacjami. Wszystko to zostało skrupulatnie zarejestrowane przez nasz szpiegowski obiektyw, a że nie mamy nic do ukrycia udostępniamy je wam do wglądu. Zapraszamy do galerii!!

29-10-2007

Michael Forshaw - fotorelacja

Grupa MoM może już dopisać do swojej historii bookingowej kolejną gwiazdę muzyki z gatunku nu skool techno/ electro jaką gościł w piątkowy wieczór katowicki Inqubator. Michael Forshaw, bo o nim mowa, mimo wyczerpującej czwartkowej imprezy w klubie Sfinks w Sopocie oraz podróży przez prawie cały nasz kraj, zaserwował nam mocnego i energicznego live act'a, w którym prezentował przekrój swojej dotychczasowej twórczości. Na MoM stage swoje sety prezentowali także: imp, razor_radish i hakufishin. Mała sala zorganizowana w nieco innym miejscu niż zwykle, opanowana została przez gości z Olsztyna (Piotr Bejnar, Dziffk, Clicktime, wspomaganych przez Ouse i a-rec'a), pokazujących czasem dosyć niekownecjonalny sposób grania swoich live actów.

Wszystkich ciekawskich oraz pragnących odświeżyć sobie swoją pamięć odsyłamy do galerii. Zapraszamy!

25-10-2007

Dj Hidden i Eye-D już w sobotę w Polsce

"Fanom ciężkiej elektroniki nie trzeba ich przedstawiać. Współpracują z największymi postaciami sceny drum'n'bass, takimi jak: Counterstrike, Black Sun Empire czy Evol Intent, ich płyty sprzedawane są w najodleglejszych zakątkach naszego globu. Przez wielu uważani są za najlepszy duet producencko-djski na świecie, ich sety są nie przewidywalne, przejawiające wszystkie możliwe emocje wyrażone muzyką..."

Mowa oczywiście o Eye-D i Hiddenie, którzy wystąpią na jedynej imprezie w Polsce z ich udziałem już w najbliższą sobotę w klubie Roentgen w Krakowie. Impreza ta będzie inauguracją trasy Jesień Amen Tour zorganizowanej przez czołówkę polskiej sceny drum'n'bass. Jeszcze są bilety na to wydarzenie, ale aby mieć pewność, że znajdziesz się wśród jego uczestników wyślij maila z rezerwacją na adres: pandoracrew@gmail.com.
Polecamy i zapraszamy!

25-10-2007

Furanum Records - nowa wytwórnia

Na polskim rynku powstała nowa techno wytórnia - Furanum Records. Jej założycielem jest Dominik Muller, producent rodem z naszego, śląskiego Silence!. Wraz ze startem wytwórni wyszła również płyta EP - Dioxinum. Na jej łamach można posłuchać 3 utworów Dominika i jednego remixu Węgra PCMN. W tej chwili płytę można bezpośrednio nabyć na stronie www.furanum.com w formacie MP3. Ponadto w dziale 'mixes' dostępne są dwa live acty artystów wydających pod szyldem tej wytwórni.
Zapraszamy!

24-10-2007

KONKURS! - Tarwater w Elektro

Po niezwykle żywiołowym show Otto Van Schiracha, które miało ostatnio miejsce w klubie Elektro, tym razem prezentujemy zapowiedź koncertu w nieco odmiennym, spokojniejszym klimacie - grupy Tarwater. Koncert ten odbędzie się w niedzielę 28.10 i będzie promował ich najnowszy album - "Spider Smile".
Ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można 2 pojedyczne zaproszenia na ten koncert. Aby je otrzymać wystarczy do nas napisać na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisując KONIECZNIE Tarwater, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie:
Czy Tarwater kiedykolwiek grali w klubie Elektro?.

Czekamy do soboty, godz. 12. Po tym terminie rozlosujemy zwycięzców i powiadomimy ich o wygranej drogą mailową. Powodzenia!

24-10-2007

Beats Friendly w Rondzie Sztuki - KONKURS!

Rondo Sztuki to nie tylko miejsce, w którym odbywają się koncerty czy różne spotkania kulturalne, to także znakomite miejsce na imprezy klubowe. Z tego właśnie powodu, już w najbliższą sobotę odbędzie się tam impreza z cyklu Beats Friendly. Wystąpią czołowi dje zrzeszeni w tym kolektywie, mianowicie zagra dla nas Lexus i Rawski, a na wokalu usłyszymy Novikę.

Z okazji tej imprezy mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać tym razem wystarczy jedynie do nas napisać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy KONIECZNIE podać - Novika, a w treści imię i nazwisko. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczęśliwców powiadomimy via mail.

24-10-2007

Jungle Noise - fotorelacja

Panie, panowie... mamy zaszczyt zaprezentować Wam kolejną fotorelację w tym tygodniu. Są to zdjęcia z imprezy, która odbyła się w minioną sobotę w klubie Inqbator w Katowicach. Z imprezy, należało by dodać, drum'n'bassowej, czyli kolejnej, już drugiej edycji Jungle Noise. fotki podziwiać możecie dzięki uprzejmości Czajny.
Miłego oglądania!

23-10-2007

KONKURS! Michael Forshaw już w piątek!

Już w piątek czeka nas kolejna impreza z cyklu M.o.M. w katowickim Inqbatorze, na której wystąpi tym razem postać wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju - Michael Forshaw.
Jest to artysta o tyle barwny, że każdy jego występ jest naładowany po brzegi energią, serwując ludziom sporą dawkę dobrej, mocnej, elektronicznej muzy.
Do rozdania w konkursie mamy 2 pojedyncze wejścióweczki na tą imprezę. Aby je otrzymać wystarczy do nas napisać (na adres: info@clubbing.slask.pl) i odpowiedzieć na pytanie:
Pod jakim pseudonimem wydawał jeszcze Michael Forshaw?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku godz. 22. Po tym terminie rozlosujemy 2 zwycięzców. Bardzo prosimy aby w tytule podać Forshaw, a w treści imię i nazwisko.
Powodzenia!

22-10-2007

Otto Van Schirach - fotorelacja z koncertu

Kolejny punkt październikowego programu klubu Elektro już za nami. W sobotę w tym miejscu odbył się koncert Otto Van Schiracha, któremu towarzyszyły wizualizacje Mitomichi Nakamura. Koncert ten, głównie dzięki żywiołowemu występowi tego artysty na Festiwalu Reporter Nowa Muzyka w Cieszynie, był długo oczekiwany. I ci którzy czekali na równie energetyczne "show" - nie zawiedli się. Słyszeliśmy ponad godzinny performance Otta przyodzianego, podobnie, jak to miało miejsce w Cieszynie, w strój bohatera rodem z komiksu ...zobaczcie z reszta sami. W galeri czeka już fotorelacja z tego wydarzenia.
Zapraszamy!

18-10-2007

Alex Santos w Dekadencji poraz drugi! & KONKURS!

To już druga wizyta Alexa Santosa w Katowicach. Jego ubiegłoroczny występ w Dekadencji na tyle jednak spodobał się śląskiej publiczności, że warto przypomnieć jak fantastycznym dj-em jest ten czołowy reprezentant portugalskiej sceny klubowej. I tym razem usłyszymy go w tym samym klubie, a nastąpi to już za dwa dni, w najbliższą sobotę.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 2 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę.
Pytanie konkursowe: Podaj datę poprzedniej imprezy z tym djem, w Katowicach.

Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy koniecznie podać Santos.
Na odpowiedzi czekamy do soboty, godz. 12. Ale tym razem decyduje kolejność zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska!
Powodzenia!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_