Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

17-10-2007

Murcof w Elektro - fotorelacja

Już nie poraz pierwszy gościliśmy w Polsce tego artystę. Wystąpił już m.in. w Płocku, a także w Toruniu. Jednak w tym roku odbyło się całe jego tour po naszym kraju, promujące najnowszy album "Cosmos". W jego trakcie odwiedził Gdańsk, Poznań, Warszawę, Łódź oraz właśnie Katowice i klub Elektro. Jak wyglądał ten koncert? Z racji tego, że brzmienia jak zwykle nie możemy Wam przytoczyć, niech zdjęcia wykonane w jego trakcie spróbują choć w części odzwierciedlić to wydarzenie. Dodatkowo zapraszamy do wywiadu, przeprowadzonego po występie w Poznaniu, który znaleźć możecie tutaj.

Zapraszamy!

16-10-2007

KONKURS! Otto Van Schirach i Motomichi Nakamura w Elektro!!

Już w najbliższą sobotę, w klubie Elektro w Katowicach wystąpi jeden z ciekawszych duetów audio-visualnych muzyki elektronicznej - Otto Van Schirach i Motomichi Nakamura. Przypominamy, że Otta mieliśmy już okazję posłuchać/zobaczyć na sierpniowym Reporter Festiwalu Nowa Muzyka w Cieszynie. Koncert ten wzbudził niemało emocji, tak więc i tym razem spodziewać się możemy niebanalnego występu.

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Pytanie konkursowe jest następujące: dzień wcześniej duet ten wystąpi w Gdyni. Jak nazywa się impreza, na której się zaprezentują?

Adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy koniecznie podać Otto, a w treści imię i nazwisko! Na odpowiedzi czekamy do czwartku, godz. 22. Po tym terminie rozlosujemy zwycięzców i powiadomimy ich drogą mailową.
Powodzenia!

15-10-2007

2-gie urodziny klubu Quasar - charytatywnie

To już 2 lata odkąd w Gliwicach działa klub Quasar. W sobotę odbędzie się urodzinowa impreza tego klubu, na której dodatkowo zbierane będą pieniądze dla domu dziecka nr 1 w Gliwicach. Z całego clubbingowego serca zachęcamy do udziału w tej imprezie, bowiem przyświeca jej szczytny cel.
Zagra dla nas Harper - czlonek kolektywu Beatsfriendly, usłyszymy także krakowską djkę Guaranę, członka Fantomas Crew - Malfunktion oraz Bertino i Racketa, Looxa, Dextera, a także gospodarza tego wydarzenia - Deeplay'a. Dodatkową dla was zachętą niech będzie wolny wstęp.
Zapaszamy!

09-10-2007

Murcof już w sobotę !!! KONKURS !!!

Już w tą sobotę będziemy mieli jedyną w swoim rodzaju okazję posłuchać w naszym regionie Murcofa. Zagra on w klubie Elektro w Katowicach.
Pod tym pseudonimem kryje się pochodzący z Tijuany w Meksyku Edmundo Fernando Corona Murillo. Wydał już cztery LP, ostatnim z nich jest Cosmos. Album ten nagrany został niemal wyłącznie na bazie nagrań instrumentów klasycznych, które już dość często słychać na jego poprzednich albumach... wiecej tutaj.

Przechodzimy do rzeczy - pytanie konkursowe:
Na jaką literę najprawdopodobniej będzie zaczynał się tytuł kolejnego krążka tego artysty?

Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy podać hasło Murcof, a w treści imię i nazwisko!. Na odpowiedzi czekamy do czwartku godz. 22. Po tym terminie rozlosujemy dwóch szczęśliwców, który otrzymają po zaproszeniu i zostaną powiadomieni o tym via mail.
Powodzenia!

09-10-2007

Nowe kalendarium Ronda Sztuki

Tymon Tymański, Wojciech Staroniewicz, Mouriolanza, to tylko niektóre z punktów październikowego programu Ronda Sztuki, miejsca, które pojawiło się pod koniec wakacji na kulturalnej mapie Śląska. Oprócz koncertów jazzowych, Rondo zaprasza również na szereg imprez klubowych, w tym z przedtawicielką kolektywu Beats Friendly - Noviką. Ciekawą propozycją na spędzanie niedzielnych przedpołudni mogą być również śniadania przy dźwiękach muzyki klasycznej.
Szczegółów dotyczących nowego programu tego miejsca szukajcie w 'czytaj więcej...'
Zapraszamy.

08-10-2007

All good friends! B-day - fotorelacja

Prezentujemy Wam nową fotorelację na naszej stronie, mianowicie z wydarzenia, które wprawdzie nie odbyło się w miniony weekend, a tydzień wcześniej, jednak jakże wartego pokazania!
Była to impreza z trzema dancefloorami i ok. dwudziestoma dj'ami i po prostu nie mogła nie wypalić. Towarzyszyła jej gorąca urodzinowa atmosfera przy rytmach break beatu, house'u, progressive'u oraz dupstepu. Wytrwali klubowicze mieli okazję pobawić sie od godziny 21 do aż 7 rano! Impreza ta na pewno długo pozostanie w pamięciach wszystkich, którzy mieli okazję w niej uczestniczyć! Niech te zdjęcia Wam to ułatwią.
Enjoy!

27-09-2007

Smash Bass w Zanzibarze

Już dziś pragniemy zaprosić Was na imprezę, która odbędzie się w tą sobotę w klubie Zanzibar w Chorzowie. Będzie to urodzinowa bibka Mc Pinky'ego z MDFK Cru, oczywiście w klimacie drum'n'bass.
Jako gwiazda główna wystąpi belgijski dj i ostatnio także producent, ale jeszcze bez własnych releasów, Dconvict. Jest to dj z ok. 10-cio letnim stażem za deckami. Uwielbia mieszać bardzo różne dźwięki, nieraz wplatając w swoje sety hip hop, rave czy funk, jednak zawsze pozostaje w nurcie drum'n'bass, grając głównie płyty z wytwórni takich jak Metalheadz, Reïnforced, Goodlooking, No U-turn, czy Moving Shadow.
Oprócz Dconvicta usłyszymy Magnetica, Coolbida, Nuki, Noico, Kicó i Kabaka.

Zapraszamy!

26-09-2007

Nowe kalendarium Jazz Club Hipnozy i Elektro

Po wakacyjnej przerwie oba tytułowe kluby wracają do nas ze znakomitym repertuarem imprezowo-koncertowym. Oprócz jazzowych koncertów, jakie odbędą się w październiku w Jazz Club Hipnozie, Elektro przygotowało niesamowitą gratkę dla fanów elektronicznych brzmień. 13 października usłyszymy gwiazdę elektroniki latynoamerykańskiego pochodzenia - meksykańczyka Murcofa. Zaledwie tydzień później czeka nas powtórka z show, jakie odbyło się na Festiwalu Nowa Muzyka w Cieszynie, w wykonaniu Otto van Schiracha (warto zwrócić uwagę na oprawę wizualną tej imprezy), natomiast na sam koniec miesiąca - 28.10 usłyszymy z nowym materiałem, wydanym w postaci albumu "Spider Smile", duet Tarwater.

O tych, a także o innych imprezach jakie odbędą się w Elektro możecie poczytać klikając w 'czytaj więcej...'

25-09-2007

BassPlosioNight - fotorilejszyn

W miniony weekend mieliśmy okazję odwiedzić tym razem Rybnik i miejscowy klub Velvet Undergroud. Pomimo, że zawiało nas tak daleko, przebyte kilometry zostały nam wynagrodzone świetną imprezą w klimacie drum'n'bass. O oprawę muzyczną tej niepierwszej już edycji, zadbali Fizyk (Warszawa), Ghetto (Wrocław), Nuki (Katowice), a także MrQ (Rybnik). Impreza ta była o tyle wyjątkowa, że tym razem dje eksperymentowali z różnymi odmianami połamańców i nie tylko, bowiem słyszeliśmy również pewne elementy hard techno i hardcore'u. Niestety nie jestemy Wam w stanie przytoczyć teraz granej muzyki, możemy jedynie zaprosić do galerii, gdzie czekają już świeżutkie zdjęcia z tej właśnie imprezy.

22-09-2007

Stealpot w Rondzie Sztuki - galeria

Informujemy, że na naszej stronie pojawiły się fotki z czwartkowego koncertu grupy Stealpot, który miał miejsce w Rondzie Sztuki w Katowicach. Opowiadać muzyki nie ma sensu, kto był, ten słyszał, a kto nie był niech żałuje ;-). Choć nic straconego. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że wkrótce będzie kolejna okazja by ich posłuchać u nas w regionie... ale o tym kiedy indziej...
Narazie zapraszamy do galerii z tego koncertu!

20-09-2007

Pokazy szortów

Kręcisz amatorsko filmy? Teraz masz szansę zaprezentować je przed publicznością w całej Polsce. W październiku rusza ogólnopolska akcja pokazów krótkometrażowych filmów niezależnych tzw. szortów, do której każdy może zgłosić nakręcony przez siebie film. Uwaga! Na zgłoszenie się masz czas do 5 października.

Oprócz tego, do Fundacji Rozwoju Sztuki Filmowej, będącej jednym z organizatorów, mogą się zgłaszać kolejne instytucje – kina, domy kultury, kluby młodzieżowe, puby itp. z dużych i małych miast, które chciałby zorganizować u siebie projekcje szortów.

Namiary oraz pozostałe szczegóły dotyczące tej akcji znajdziecie w 'czytaj więcej...'

18-09-2007

Stealpot w Rondzie Sztuki

Już w najbliższy czwartek - 20.09. będziemy mieli okazję posłuchać jednego z ostatnich objawień polskiej sceny elektroniczno-jazzowej - Stealpot. Ich muzykę zdefiniować można przez pryzmat mieszaniny jazzu, improwizacji, ambitnego popu oraz trip-hopu. Do tego należy dodać masę instrumentalnej muzyki i przyjemny dla ucha wokal Anny Ruttar. Ich ciekawe aranżacje i koncept dla żywego instrumentarium oraz nieprzeciętny talent osoby koordynującej - Szymona 'Stealpot' Folwarcznego tworzą wielopoziomową, nowoczesną muzykę z duszą, z pogranicza elektroniki, nowego jazzu i dubu...

Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy wszystkich do katowickiego Ronda Sztuki, gdzie odbędzie się ten koncert.

17-09-2007

Technical Noise 7 - fotorelacja!

Dwumiesięczna przerwa wakacyjna w imprezach z cyklu Technical Noise już za nami, podobnie jak jej sobotnia siódma edycja, która jak zwykle została popełniona w katowickim Inqubatorze. Tym razem skorzystano z talentu naszych rodzimych producentów. Duża sala rozbrzmiewała muzyką z gatunku techstep, techno dnb i neurofunk, dzięki produkcjom Yabola (Hate / M3ch4pl3x) i Pylona (Dsci4 / Venom / M3ch4pl3x) z Łodzi, wspomaganych przez Nuki i Mephy'ego z Drumsilezji. To nie wszystko, miłośnicy lżejszych klimatów, mogli skorzystać z małej sali którą opanowały rytmy funky, breakbeat oraz electroniki serwowane przez Shw, Chine, Hrd i Punk Discorporation.

Mury katowickiego klubu, takich tłumów nie widziały chyba już dawno, może był to ostatni gwizdek do naładowania baterii przed dalszą pracą po wakacjach? Komu i na ile się to udało, każdy sam wie najlepiej. My natomiast staraliśmy się objąć to wszystko naszym obiektywem, na ile nam to wyszło, ocencie sami.

Zapraszamy!

11-09-2007

koniec z Combat Area w Tlenie

Od września tego roku, a konkretnie od zeszłego weekendu imprezy z cyklu Combat Area, które miały miejsce przez ostatnie lata w bielskim klubie Tlen, przeszły do historii. W tym czasie słyszeliśmy wielu światowej sławy djów z nurtu cieższych odmian techno. M.in. Dj Ogi, Waldhaus, czy Dia.chro.na, ale także czołókę polskiej sceny. Niestety wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. Odwołana została 24-ta edycja z udziałem Weichentechnikk, która miała odbyć się w minioną sobotę.

Zachęcamy do zapoznania się z tematem na naszym forum, który dokładniej wyjaśnia przyczynę zakończenia tej inicjatywy imprezowej. Główni organizatorzy mają też do Was pewną prośbę... ale o tym dokładniej już w temacie...

07-09-2007

Back to Back

Zapraszamy już dziś wieczorem do klubu Mannequin w Katowicach. Odbędzie się tam impreza o nazwie Back to Back. Będzie to wydarzenie w klimacie przede wszystkim housowym, a w jego ramach zagrają zaproszeni dj'e z kolektywu Import, z Warszawy, napewno wszystkim doskonale znani, chociażby ze współpracy z Noviką - Glasse oraz Easy. Poza tym nie raz już gościli w naszym regionie, co jest dowodem na to, że jest to "zestaw" gwarantujący znakomitą zabawę!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_