Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

20-03-2007

!!! KONKURS !!! Wygraj zaproszenie na koncert Bonobo

Już w tą sobotę odbędzie długo oczekiwana impreza z udziałem przedstawiciela wytwórni Ninja Tune - Bonobo. Postaci tej przedstawiać chyba nie trzeba, z pewnością każdy miłośnik połamanych rytmów prezentowanych przez wspomnianą wytwórnie zna tego artystę. 24-tego, w klubie Elektro zaprezentuje on seta djskiego, który w jego wykonaniu, jako mikstura dźwięków z różnych gatunków, rozgrzewa dancefloory do czerwoności.
Przy okazji tego newsa, chcielibyśmy oznajmić Wam, że są jeszcze bilety! Można je nabyć w klubie Elektro.

My przygotowaliśmy też dla Was konkurs, w którym wygrać można 2 tym razem podwójne zaproszenia na tą imprezę. Piszcie na adres:
info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Bonobo, a w treści odpowiedź na pytanie:
Kto zagościł na pierwszej epce Bonobo jako autor jedynego remixa?

Losowanie odbędzie się w piątek o godz. 18. Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska!

20-03-2007

dnb djs battles /PL vs CZ/ (17.03.2007) - fotorelacja

Fraktal w Mikołowie to klub studencki o dość bogatej historii. Nieraz miały tam miejsce różne koncerty i imprezy klubowe, jednak ostatnio o tych drugich za wiele nie było słychać. Aż do minionej soboty, kiedy to odbyła się tam drum'n'bassowa impreza organizowana przez członków ekipy Zawias. Miała ona formę muzycznej bitwy, w której pojedynek toczyli czescy dj'e (Snede i Polic) z naszą polską ekipą, w której skład oprócz członów Zawias, wszedł BD z Jastrzębia. Całość dopingowana przez czeskiego MC Crazy.
Ciekawi jak to wyglądało? Zapraszamy zatem do galerii, gdzie znajdziecie fotki popełnione przez Zefela.

19-03-2007

Orange Beats Sound Express vol. 3 (16.03.2007) - fotki

To już nie po raz pierwszy w Żródle, w Katowicach odbyła się klubowa impreza. W piątek miało tam miejsce Orange Beats - Sound Express, house'owa impreza organizowana przez chłopaków z Full Pozitiff i Vinyl Town. Jak mówią sami grający Żródło poraz kolejny udowodniło, że jest dobrym miejscem na imprezy. Świadczą o tym głównie licznie zgromadzeni i doskonale bawiący się imprezowicze.
Teraz tażke sami możecie to zobaczyć, na zdjęciach zgromadzonych w naszej galerii, które wykonała dla Was Świstak.

16-03-2007

Kosheen znów na Śląsku!

Doszły do nas informacje, że nastąpiła zmiana miejsca zapowiadanego wcześniej koncertu grupy Kosheen. Pierwotnie miał on się odbyć w klubie Rotunda, w Krakowie 24 kwietnia. Nowym miejscem, w którym zagrają będzie Mega Club w Katowicach, przy ulicy Żelaznej. Data pozostała bez zmian. To już nie pierwszy występ tej grupy u nas w regionie. 2 lata temu słyszeliśmy ich w Zanzibarze, a fotki z tego wydarzenia znajdują się w naszej galerii. Czekajcie na dalsze wiadomości dotyczące tej nadchodzącej imprezy. Napiszemy o niej już wkrótce!

15-03-2007

D.Muller na płytce Locked Records 001

W miniony weekend nasz rodzimy producent D.Muller zaliczył występ w klubie Joshua Brooks, mieszczącym się w angielskim Manchesterze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednakże była to impreza promująca pierwszą płytę tamtejszej wytwórni Locked. Płyta nosi tytuł Locked Records 001 i znalazł się na niej utwór Dominika Mullera - "Eintrach Hutte". Dodatkowo na EP'ce pojawił się sam Pacou. Płyta ta, jest rozpowszechniana w internecie oraz na wytłoczonych nośnikach CD. Właściciele wytwórni zapowiadają wkrótce wydanie winylowe. Gratulacje, dla naszego producenta.

15-03-2007

Miloopa w Kloster Pub - Tychy (10.03.2007) - fotorelacja

Zapraszamy do galeri z sobotniej imprezy, na której oprócz przedtawicielek płci pięknej, serwujących połamane rytmy, zagrał zespół Miloopa. Pomimo wczesnego końca imprezy, klub rozbrzmiwał znakomitą muzyką przez cały czas jej trwania, a ludzie miejscami nie mieścili się na parkiecie.
Zdjęcia wykonała dla Was Deeya.
Miłego oglądania!

14-03-2007

!!! KONKURS !!! Minimalove z Jackiem Sienkiewiczem

Jacek Sienkiewicz jest obecnie jest najbardziej znanym w świecie polskim artystą tworzącym muzykę elektroniczną. Od kilku lat gra stale w klubach całej Europy, a jego płyty można znaleźć w sklepach całego świata. Zawdzięcza to wyłącznie swej oryginalności i konsekwencji. Zadebiutował w 1996 roku, kiedy to zagrał na żywo tworząc ścieżkę dźwiękową do performance‘u znanego artysty Piotra Wyrzykowskiego ("Recognition") ...a potem było już z górki.

Czekają na Was 3 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Aby je otrzymać należy wysłać maila na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisując Jacek Sienkiewicz, a w treści odpowiedź na pytanie:
Jaką nazwę nosi wytwórnia płytowa założona przez Sienkiewicza?

Czekamy do piątku godziny 18. Zaproszenia rozdamy drogą losowania. Bardzo prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska!

14-03-2007

Prodigy @ Creamfields 2007

Pewnie wielu z Was się ucieszy z wiadomości, że tegoroczną polską edycję Creamfields ozdobi występ Prodigy. Co prawda złośliwi twierdzą, że ta formacja czasy swojej świetności ma już dawno za sobą - jednak warto chyba zobaczyć / posłuchać tę legendę na żywo. A i cały program festiwalu wygląda całkiem nieźle - ale o tym dowiecie się klikając w link "więcej" :-)

13-03-2007

Wygraj zaproszenie do Dekadencji!!

W nadchodzący weekend będziemy mieli okazje posłuchać, jednego z twórców zrzeszonych w labelu Buzzin Fly - Rocco. Ten urodzony we Francji dj miał okazję szlifować swoje umiejętności w znanym klubie Space w Lyonie. Jego rezydentura okazała się jedną z najważniejszych wydarzeń na francuskiej scenie elektronicznej. Dzięki niej miał okazję grać przed takimi gwiazdami jak dj Deep, Laurent Garnier, Jeff Mills, Carl Cox i wielu innych. A tym razem zagra specjalnie dla śląskiej publiczności, w piątek, w Dekadecji z Katowicach.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na tą imprezę. Piszcie tradycyjnie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule podając Rocco, a w treści oprócz koniecznych danych osobowych, informację:
Podaj przynajmniej jednego przedstawiciela BuzzinFly Records, który grał już w Dekadencji (oprócz Rocco).

Czekamy do czwartku, godz. 18. Po tym terminie rozlosujemy zaproszenia, a wygrani zostaną powiadomieni via mail.

13-03-2007

Neropunks DNB Session w Quasarze (10.03.2007) - fotorelacja

Była to pierwsza w tym miejscu drum'n'bassowa impreza organizowana przez ekipę Neuropunks. I co można o niej powiedzieć? Otóż gliwicki Quasar jak najbardziej sprawdził się jako miejsce na takie imprezy. Świadczyli o tym licznie zgromadzeni i żywo reagujący na muzykę klubowicze. Pomimo, że zagrali na niej tylko przedstawiciele naszego lokalnego kolektywu, to muzycznie praktycznie każdy z nich zaprezentował najwyższy poziom. Czy można już teraz mówić o powtórce? Naszym skromym zdaniem tak. Czekajcie więc na dalsze informacje, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji.

12-03-2007

nowa odsłona fantomas.com.pl

Informujemy, że parę dni temu ruszyła strona w nowej szacie graficznej, popularnej na śląsku agencji organizującej imprezy - Fantomas. Oprócz zmian w wyglądzie, na jaj łamach pojawił się do ściągnięcia set Chrisa Woodwarda. I już bez zbędnego rozpisywania się, zapraszamy wszystkich fanów dźwięków serwowanych przez BuzzinFly Records (i nie tylko), do odsłuchu.

Enjoy!

07-03-2007

"Quick finder" nowy event agency

"Quick finder" to nowa agencja (tzw. "event agency") działająca od początku 2007 roku na śląsku. Zrzesza ona w swych szeregach kilkunastu ludzi, którzy tworząc zgrany zespół dj'i, mc's i vj'a zajmują się m.in organizację imprez w klimatach szeroko pojętej muzyki klubowej, z oprawą wizualną, o którą dba vj Impresione.
Ale jeśli nie wiesz jak zorganizować imprezę, masz problem z reklamą, potrzebujesz kogoś kto zajął by się wszystkim, co jest związane z stworzeniem dobrej imprezy, "Quick finder" z niecierpliwością czeka na takie wyzwania. W razie pytań lub chęci dowiedzenia się czegoś więcej odsyłamy na ich stronę domową.

06-03-2007

!!! KONKURS !!! DnB Session - kolejna edycja

...tym razem impreza z tego cyklu odbędzie się w klubie Quasar w Gliwicach. Będzie miała ona miejsce już w ten weekend, w sobotę. Gospodarzem imprezy będzie tradycyjnie ekipa Neuropunks, która zaprezentuje się w jej ramach w pełnym składzie. Tak więc będziemy mogli usłyszeć sety: N0iD'a N.None'a, Fob'a, Upalnego oraz eM'a. Jednak w odróżnieniu od wieczorków Atmoscope, grana muzyka będzie "nieco" mocniejsza.

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Piszcie na nasz adres: info@clubbing.slask.pl, a tytule podając DnB Session, a w treści oprócz danych osobowych (!!!) odpowiedź na pytanie:
W jakim mieście i klubie odbyła się impreza: Dnb Session 01?

Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 2 szczęśliwców, których poinformujemy o wygranej w piątek wieczorem. Piszcie więc do godz. 18 tego dnia.

26-02-2007

Neuropunkowe U:rodziny (24.02.2007) - fotorelacja

Nasz dział "galeria" wzbogacił się po minionym weekendzie o kolejną fotorelację. Tym razem są to zdjęcia z urodzinowej imprezy N0iD'a i eM'a, jaka odbyła się w sobotę w klubie Zanzibar w Chorzowie. Mimo, że ludzie za bardzo nie dopisali, Ci którzy byli chwalą sobie doskonałą muzykę, niesamowicie rodzinna atmosferę ...oraz oczywiście pyszny tort, którego nie mogło na takiej imprezie zabraknąć! Widać to z resztą bardzo dobrze na zdjęciach, które przygotował dla Was Zefel.

21-02-2007

Dani Siciliano w Elektro - KONKURS!!!

Już w tą sobotę będziemy świadkiem wydarzenia, którego udziałem stanie się występ życiowej partnerki jednego z bardziej cenionych muzyków szeroko pojętej sceny elektronicznej, Matthew Herberta - Dani Siciliano. Jest ona posiadaczką wspaniałego, delikatnego melancholijno-jazzowego głosu, który oczarował wielu słuchaczy z płyt właśnie Matthew Herberta. Jej najnowszy album „Slappers", wydany we wrześniu ubiegłego roku nakładem wytwórni K7, zawiera w sobie wielką różnorodność styli, przyprawioną niezwykłym wokalem Dani, jak piszą krytycy - "podany w klasyczny Herbertowy sposób", co sami będziemy mogli usłyszeć niebawem w klubie Elektro.
Ogłaszamy też konkurs, w którym do wygrania są 2 pojedyncze zaproszenia na ten koncert. Piszczcie na ades: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać: Dani Siciliano, a w treści obok koniecznych danych osobowych informację:
Podaj tytuły dwóch pozostałych albumów Dani.

Czekamy do piątku godz. 18. Po tym terminie rozlosujemy zwycięców, którzy zostaną poinformowani drogą mailową.

Powodzenia!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_