Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

04-01-2007

Druga część zdjęć z Sylwestra w Zanzibarze

I oto kolejna fotorelacja z Sylwestrowej imprezy jaka odbyła się w chorzowskim Zanzibarze. Jak było, mogliście w skrócie przeczytać już wczoraj, dzisiaj już bez zbędnego "lania wody" prezentujemy Wam zdjęcia, które zrobiła dla Was Cloudy.
Enjoy!

03-01-2007

Sylwester w Zanzibarze - fotorelacja

Różne są sposoby witania nowego, 2007 roku. Można było spędzić ten wieczór w domu przed telewizorem, u znajomych, także gdzieś w ciszy poza miastem... jednak, nie to było nam w głowach i jak na clubbing przystało nasi reporterzy odwiedzili klub Zanzibar w Chorzowie. Impreza rozpoczęła się o 21 i trwała do bialego rana! Bawiliśmy się na dwóch scenach: jednej gdzie można było się pobujać przy rytmach reggae i dancehall (które serwował m.in. dj Feel-X z kultowej już formacji Kaliber 44), oraz na drugiej scenie, gdzie sylwestrowicze bawili się przy ostrzejszych rytmach drum'n'bassu. Przed północą "the final countown" dokolanł MC Kalina, a nowy rok przywiatliśmy w rodzinnej atmosferze składając sobie życzenia i popijając, jak to bywa w Sylwestra, szampana. Jednak prawdziwą rewelacja był bigos, który wpomógł wszystkich po północy, za co organizatorom należy się uznanie ;-).
Zapraszamy do pierwszej fotorelacji z tego wydarzenia, uchwyconej okiem Zefela.

28-12-2006

ChristmassBass Charytatywnie @ Zanzibar - Chorzów (25.12.2006) - fotorelacje

Prezentujemy tym razem fotorelacje z drugiej części akcji charytatywnej jaka miała miejsce w Zanzibarze w Chorzowie. Do tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia przyczynili się dj'e ze wszytskich śląskich drum'n'bassowych kolektywów. Zanzibar gościł przedstawicieli MDFK Cru, Neuropunks, Drumsilesia, SoundForSoul, CR crew, 457Lab oraz młodej ekipy - Zawias, mieliśmy zatem imprezę w różnorodnych odmianach połamańców.
Zapraszamy więc do galerii gdzie czekają na Was zdjęcia Świstaka i Cloudy.

27-12-2006

Fotorelacja z Housepasterki @ Zanzibar (24.12.2006)

Święta, święta i po świętach... ale nic nie szkodzi, za rok znów czeka nas leniuchowanie, objadanie się, ale także imprezowanie! Mamy bowiem za sobą udaną kwesto-imprezę, która odbyła się w wigilijną noc w Zanzibarze w Chorzowie. Housepasterka, bo o niej mowa zgromadziła oprócz rzeszy spragnionych housowych dźwięków imprezowiczów, ok. 10-ciu djów, którzy zagrali tym razem nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla dzieci z Domu Dziecka w Chorzowie. Jak wiemy z pewnych źródeł, został pobity zeszłoroczny rekord w ilości zbranych na ten cel pieniędzy, co niezwykle nas cieszy. Sama impreza z pewnością także zapadnie na długo nam w pamięć, bowiem taka atmosfera trafiać się może tylko ten jedyny raz w roku. Zobaczcie zresztą sami, jak to wyglądało na zdjęciach z tego wydarzenia...

23-12-2006

Zanzibar - charytatywnie

Jak co roku, w chorzowskim klubie Zanzibar, organizowana jest imprezowa akcja charytatywna. W tym roku odbędą się dwie takie imprezy: pierwsza, house'owa pasterka 24-tego w niedzielę, druga natomiast, w klimatach drum'n'bass, dzień później, w poniedziałek. Uczestnictwo w obu wydarzeniach zadeklarowało już ponad 20-tu djów, ale niewątpliwe, że jeszcze ich przybędzie. Zapowiadają się zatem dobre, przekrojowe pod względem muzycznym imprezy.

I najważniejsza sprawa - cały dochód z obu imprez przeznaczony będzie dla tych, którzy święta spędzają bez najbliższych - czyli dla dzieciaków z Domu Dziecka. W tym roku uzbierane środki przekazane będą na Dom Dziecka w Chorzowie. W zeszłorocznej akcji zebrano w ten sposób ponad 2000 zł!

Zapraszamy!

21-12-2006

!!! UWAGA KONKURS !!! Świąteczne Lounge Party @ Dekadencja

Już w poniedziałek, pierwszy dzień świąt w Dekadencji w Katowicach odbędzie się Świąteczne Lounge Party, w ramach którego zagra tzw. "stara gwardia" czyli Easy, Peres, K.Mill i MalFunkTion.

Mamy "na stanie" 4 pojedyncze zaproszenia na tą noc. Dostaną je Ci, którzy jako pierwsi zgłoszą się na adres info@clubbing.slask.pl, w temacie podając Dekadencja, a w treści oprócz danych osobowych odpowiedź na pytanie:

Ile płatków śniegu spadnie z nieba tej wigilii?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 24.12, godziny 12.00. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową.
Powodzenia :-)

21-12-2006

Technical Noise! @ Inqbator (16.12.2006) - fotorelacja, część kolejna

Przedwczoraj pisaliśmy o imprezie, jaka odbyła się w sobotę w Inqbatorze. Przypominamy, że gościem głównym tego wydarzenia był Cooh. W naszej galerii znalazły się już 2 fotorelacje, a dzisiaj prezentujemy Wam trzecią, tym razem w wykonaniu SeBo i Noico.
Miłego oglądania... :-)

19-12-2006

Technical Noise! @ Inqbator (16.12.2006) - fotorelacja

Minęły zaledwie 3 dni od wydarzenia, jakiego świadkiem byliśmy w ten weekend, a które odbyło się w Inqbatorze. Odwiedził nas bułgarski producent i dj, bardzo zresztą wszechstronny - Cooh. Jego obecność w Inq okupiona była wielkim wysiłkiem organizatorów, ale jednej rzeczy zaprzeczyć nie można - było warto! Ponad 2-godzinny set, jakim nas uraczył składł się nie tylko ze znanych i wydanych już na winylach kawałków, słyszeliśmy też wiele jego własnych produkcji, co było nie lada "rarytasem" na imprezach d'n'b, jakie odbywaja się w naszym regionie. Obok Cooh'a i Mephy'ego, impreza na głównym parkiecie opanowana była przez większość czasu przez Panie, zagrały bowiem na niej Nuki, Rivija oraz z Krakowa dj Push.

Jeśli chcecie, możecie na własne oczy zobaczyć to szaleństwo, tym razem, jak na tego typu imprezę przystało, uchwycone kobiecym okiem. Zapraszamy do zdjęć autorstwa Cloudy i Cety.

14-12-2006

Smolik w Elektro

Mało kto wie, że Andrzej Smolik zaczynał swoją karierę muzyczną już na początku lat '90 w zespole rockowym Wilki. Obecnie ma na swoim koncie wiele ciekawych i udanych projektów, nad którymi pracował m.in. z Nowiką, Kasią Nosowską, Justyną Steczkowską, Kayah czy Myslovitz. Dzięki temu dziennikarze mianowali Smolika mistrzem drugiego planu i jednym z najlepszych speców od muzyki elektronicznej w kraju. W 2001 roku, postanowił wydać swój pierwszy solowy album, który to już zwiastował kierunek, jakim dalej zamierza podążać Smolik - mianowicie: chilloutowa muzyka elektroniczna.
13 listopada ukazała sie jego trzecia solowa płyta, stanowiąca połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami.

A już w jutro (15.12) w klubie Elektro w Katowicach będziemy mieli okazję posłuchać Smolika wraz z gośćmi na żywo, w ramach trasy promującej najnowszy album.

13-12-2006

!!! KONKURS !!! Technical Noise z Cooh @ Inqbator

Cooh to młody, bardzo wszechstronny dj i producent pochodzący z Bułgarii. Naprawdę nazywa się Ivan Shopov. Produkcją d'n'b zajął się w 2001, a owocem tego jest 10 wydanych winyli i 6 bootlegow na cd. Jego styl obecnie to ciężkie i mroczne odmiany drum'n'bass - główne techstep czy darkstep, jednak nie ogranicza się on tylko do tej muzyki, równocześnie tworzy produkcję z pogranicza liquid & atmospheric d'n'b, IDM, breakbeat oraz downtempo, a ostatnio również zainteresował się jazzem. Nie trzeba więc chyba przekowywać, że warto odwiedzić w sobotę Inqbator.

Na zachętę mamy także do rozdania 2 pojedyncze zaproszenia. Aby je otrzymać piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule maila podając Cooh, a w treści koniecznie swoje dane osobowe oraz pewną informację:
Wymień przynajmniej 2 releasy Cooha, które wyszły na labelu Signal Recordings.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku godziny 18.00, a zaproszenia rozdamy drogą losowania.

Powodzenia!

12-12-2006

!!! UWAGA !!! KONKURS !!! Miloopa w Cogitatur

Już 16 Grudnia w katowickim klubie Cogitatur swój najnowszy materiał "Come'n'get me" pomować będzie kolektyw Miloopa. Od momentu powstania, Miloopa wiązała swoją muzykę z nurtem jazzowej sceny klubowej, łącząc ze sobą rozmaite gatunki. Zespół porusza się po obszarach szeroko pojętej muzyki elektronicznej, zachowując przy tym całkowicie żywy skład. Nie ważne czy jest to d’n’b czy jungle, czy nu-jazz-downtempo, żywe instrumenty oraz pełen soul’u wokal Natalie nadają zespołowi niebanalny charakter.

A my mamy dla Was w prezencie 3 podwójne zaproszenia na ten koncert. Ale otrzymają je te osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie:
Jak ma na nazwisko wokalistka kolektywu Miloopa?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, godziny 18.00. Po tym czasie nasza clubbingowa sierotka ;-) wylosuje trzech szczęśliwców, których powiadomimy drogą mailową.
Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w treści podając swoje dane osobowe, a w tytule Miloopa

Powodzenia!!

11-12-2006

Job Karma i Another One w Elektro (07.12.2006) - fotorelacja

W zeszły czawrtek w klubie Elektro w Katowicach odbył się koncert audiowizualny grupy Job Karma. Koncert nie byle jaki, bowiem nie codzień mamy okazję posłuchać u nas na żywo muzyki w klimatach dark ambientu i industrialu.
Jako support zagrała śląska formacja Another One, w której skład wchodzą Maciek Szymczuk oraz Kuba Luka. Zaprezentowali 45-minutowego live acta, który ogólnie ujmując był scaleniem hip-hopowej rytmiki z elektronicznymi, czasem noisowymi dźwiękami. Ciekawym pomysłem było wykorzystanie w tle, jako wizualizacji "ruskich" bajek.
Po Another One swój materiał zaprezentowała wrocławska grupa Job Karma. Był to doskonale zgrany z oprawą wizualna, można już śmiało powiedzieć, performance. Za stronę muzyczną odpowiedzialni byli Maciej Frett oraz Aureliusz Pisarzewski, którzy wprowadzili słuchaczy w ciemne zakamrki zmechanizowanego dark ambientu. Arkadiusz Bagiński natomiast, był autorem wizualizacji, których głównym elementem była "animowana" czarno-biała, znakomita wręcz grafika.

Zapraszamy do galerii, gdzie możecie zobaczyć fotorelację z tego koncertu.

07-12-2006

Drum and Bass Event's w Regresie

Mamy przyjemność poinformować Was, że już w tą sobotę (09.12) odbędzie się impreza z cyklu Drum and Bass Event's. Bedzie ona miała miejsce w Bytomiu, w klubie Regres. Gościem głównym tego wydarzenia bedzie litewski dj Rupas, który swą pasję do muzyki realizuje już od paru dobrych lat. Czego możemy sie spodziewać? Obecnie Rupas posiada świetną kolekcję vinyli, głownie techstepu, ale również wiele nowości z gatunku neurophunku, darkstepu, czy innych mroczniejszych odmian drum'n'bassu. Preferuje ten styl najbardziej ze wszystkich i na każdym kroku stara się go odkrywać i promować na Litwie, a teraz także poza granicami swego rodzinnego kraju. Dzięki czemu mamy okazję posłuchać go także i u nas.
Zapraszamy!

07-12-2006

Izmageddon @ Inqbator (02.12.2006) - fotorelacja part 2

I już bez zbędnego komentarza, informujemy, że w naszej galerii znalazła się kolejna fotorelacja z sobotniego Izmageddonu, który to odbył się w Inqbatorze.
Zdjęcia możecie oglądać dzięki uprzejmości Zefela :-)
Zapraszamy.

06-12-2006

Izmageddon @ Inqbator (02.12.2006) - fotorelacja

I tot przedstawiamy, Wam kolejną już fotorelację w tym tygodniu. Tym razem z katowickiego Inqbatora, w którym odbyła się połanama impreza w klimacie oczywiście drum'n'bass. Mieliśmy okazję posłuchać między innymi dj'a obracającego się w technicznych brzmieniach d'n'b - IZM'a. Powiedzieć by można, że w Inqbatorze, z tej okazji miał miejsce totalny armageddon, albo raczej Izmagedon! Czyżby? Zobacznie sami...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_