Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

25-10-2006

Halloween Night @ Maska - KONKURS!!!

Już w tą sobotę czeka nas niesamowity wysyp mrocznych imprez, pełnych wiedźm, wampirów, strzyg, wilkołaków, upiorów, duchów oraz wszelkiego rodzaju i odmian zjaw. Jednak Wy już dziś przygotujcie się na noc grozy w miejscu, które od dawien dawna słynie w Katowicach jako siedlisko sił nieczystych, mianowicie w Masce. Imprezę nakręcać będą Foly, K.Andy oraz Majk ZN.

Mamy dla Was mały konkursik, w którym wygrać można 2 podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na jak zwykle u nas ;-) banalne pytanie:

Kto oprócz Foly'ego zrzeszony jest w formacji True Voices?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, godz. 14. Po tym czasie, tym razem wylosujemy 2 szczęśliwców. Maile ślijcie na adres info@clubbing.slask.pl w tytule koniecznie podając "Halloween - Maska", a w treści oprócz odpowiedzi, swoje dane osobowe.

Powodzenia!

24-10-2006

Tresor Night 04 New Digital Power (21.10.2006) - fotoralacja

"Kto umie zatrzymać czas, ten potrafi żyć wiecznie!" (Lao-cy). Z pozoru banalne stwierdzenie, a jak niezwykle ciężkie i chyba niemożliwe do wykonania, a szkoda. Bo któż nie chciałby żyć wiecznie, można by to także wykorzystać do zatrzymania tak ognistej atmosfery i ekspresowego tempa w jakim mijała sobotnia noc w katowickim Mega Clubie, gdzie role czasowstrzymywaczy brało na swe barki kilku panów, dając z siebie wszystko. Niestety w tym wypadku na marne, bo jak na złość, w rytm muzyki wszystko przemijało dwa razy szybciej. Na szczęście udało nam się "zamrozić" dla Was parę chwil w clubbingowej galerii i mamy nadzieję że nikt nie odnajdzie w niej swego "wewnętrznego fuj" ;-)

Zapraszamy!

23-10-2006

Silence! Agency wkracza na nowe tereny...

...a terenem tym jest Mega Club w Katowicach. Po ponad 3-miesięcznej przerwie w organizowaniu imprez, mamy przyjemność ogłośić, że 18. listopada w wyżej wymienionym klubie, za sprawą właśnie Silence zagra jedna z większych postaci brytyjskiej sceny minimal techno - Makaton. Będzie to mocny start po 3-letniej rezydencji ekipy w Inqbatorze. Wiemy, że imprezy pod ich szyldem nie będą się odbywać tak jak dotychczas co miesiąc, jednak jak sami zapewniają ilość zostanie zastąpiona wyższą jakością... Tajemniczo to brzmi, zatem zaglądajcie do nas czasem w poszukiwaniu dalszych informacji na ten temat!

18-10-2006

!! KONKURS !! Tresor Night 04

New Digital Power - pod takim hasłem odbędzie się już czwarta edycja technicznej imprezy, jakie co jakiś czas odbywają się w Mega Clubie. Hasło to ma nie byle jakie znaczenie, bowiem nowa cyfrowa siła tkwi w dj'u który zagra dla nas w tą sobotę. Po wakacyjnej przerwie w wyżej wymienionym miejscu zagra Mack, bo o nim mowa. Jest to jedna z najciekawszych postaci skupionych aktualnie wokół berlińskiego Tresora. Należy do grupy kilku tzw. Rezydentów czy jak mówią w Tresorze headquaters’ów (Tresor HQ) a więc osób które faktycznie decydują o tym jak wygląda praktyka grania, dobór artystów na imprezy oraz ich częstotliwość i miejsce w jakim się Tresor pojawia. Tyle słowem wstępu (więcej w bio).

Mamy "na stanie" 4 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę, aby je otrzymać wystarczy podac nam informację:

Wymień przynajmiej dwóch dj'ów, którzy pojawili się na pierwszej edycji Tresor Night w Mega Clubie.

Piszcie na adres ceta@clubbing.slask.pl. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do soboty godz. 12, decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zapomnijcie o podaniu swoich danych osobowych!

Powodzenia!

12-10-2006

Minimalnie #7 @ Quasar

Już poraz siódmy Gliwicki Quasar będzie miejscem pewnej kulturalnej, ale i zarazem minimalnej imprezy. Edycja ta będzie wróżniająca się ze względu na gościa, który będzie miał możliwość zaprezentować nam swojego seta, a będzie to gość nie byle jaki...

Björn Wilke sam siebie nazywa jako "klubowy dj" i nic więcej. Jednak za tą skromnością tego frankfurczyka kryje się jedenaście lat istnienia na niemieckiej scenie muzyki klubowej. Jednak jego staż to nie wszystko. Trudno nie odnieść wrażenia, że jego dotychczasowe doświadczenia musiały wynikać z magicznego sposobu wzbudzania euforii wśród publiki dwudziestu krajów, w których miał możność do tej pory zagrać. W tą sobotę sami będziemy mogli tego doświadczyć, tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na tą imprezę, jednak przedtem polecamy zapoznać się z biografią tego artysty. Z pewnością skłoni ona jeszcze przynajmniej kilku maruderów ;-) do odwiedzenia Quasara.

11-10-2006

Pierwszy pełnodrumowy Zawias w Inqbatorze (06-10-2006) - fotorelacja

Domyślamy się, że po ogromnym sukcesie medialnym pewnej posłanki, znanej chyba każdemu, bardzo cieżko będzie poruszyć serca i umysły czymkolwiek innym. Niestety nie byliśmy w stanie dojść do porozumienia co do sprawy honorarium za wizualno-dźwiękowy przekaz z pewnej imprezy organizowanej 06.10 w katowickim Inqubatorze, zresztą był też pewien niesmak tyczący się strony muzycznej, że jakoś nie w klimacie, bo połamane czy coś... ;-), więc musieliśmy odpuścić. Na szczęście są ludzie którzy odrzucają na bok wszelkie zyski materialne, stanowiska i inne mniej znaczące rzeczy, pozwalając nam przejrzeć swój fotograficzny pamiętnik imprezowy, który publikujemy tu i teraz, specjalnie dla Was!
Zapraszamy!

09-10-2006

Max Tundra @ Elektro - Katowice (04.10.2006) - fotorelacja

W środę poprzedniego tygodnia klub Elektro w Katowicach był miejscem odwiedzin jednego z większych odkryć muzyki elektronicznej końca XX wieku, wirtuoza w mieszaniu wielu stylów myzycznych - Maxa Tundry. Jego występ zaliczyć można do niezwykle udanych, a oprócz muzyki przyczynił się do tego znakomity kontakt artysty z publicznością, na który składały się takie gesty, jak np. próba nauki naszego, niezwykle trudnego języka ;-). Muzyka oscylowała w klimacie LP wydanego w 2002 roku "Mastered By Guy At The Exchange" (zresztą kto słyszał ten wie) do tego usłyszeliśmy 2 nowe tracki z jego nadchodzącego albumu. Podziwiać także można było multiinstrumentalne zdolności Maxa. A kim jest oprócz tego, że świetnym artystą? Niesamowitym wulkanem energi, który umie dobrze bawić się na własnych koncertach. Kto nie widział, niech zobaczy, ale niestety tylko na zdjęciach.

Zapraszamy do galerii, tym razem autorstwa impa.

05-10-2006

Masters Mike - pierwsza edycja w Elektro!

Prezentujemy Wam pierwszą z nowego cyklu imprez, jakie będą odbywać się w katowickim klubie Elektro - Masters Mike. W jego ramach prezentować się będą najciekawsi wokaliści Polski.. i nie tylko. Na pierwszej imprezie wystąpi jeden z lepszych polskich MCs Sqbass. Jego muzyczne doświadczenie sięga 10-ciu lat wstecz, kiedy to zaczynał jako gitarzysta z zespołem Dynamind. W 2003 roku na deskach lubelskigo klubu Graffiti stawiał swoje pierwsze kroki jako MC i po dziś dzień cieszy się uznaniem wśród innych artystów, czego efektem jest współpraca m.in. z pianistą i producentem Atanasem Valkovem, Jankiem Młynarskim i Michałem "Foxem" Królem, a ostatnio także i Envee'm. Styl wokalny Sqbassa łączy wiele gatunków muzycznych takich jak jazz, soul i funk, ale także hip hop, drum'n'bass - w swoich setach śpiewa, rapuje i skatuje.

Więcej dowiedzieć się możecie z jego biografii, do lektury której zapraszamy równie mocno jak na sobotnią imprezę!

03-10-2006

D&B For Soul (30.09.2006) Zanzibar - podwójna fotorelacja

Kto choć raz spróbował zabawić się w "fotoreportera" doskonale wie, że ujęcie i zobrazowanie pląsających ciał w rytm płynącej muzyki jest niezmiernie trudne. Problem pogłębia się jeszcze bardziej gdy w klubie panuje czysta euforia, a ludzie sprawiają wrażenie jakby potrafili dotknąć i ukraść dla siebie kawałek nieba, zabrać do domu i tak trwać w tej niekończącej się zabawie. Na szczęście są ludzie którzy potrafią połączyć te dwie, na pewno równie przyjemne rzeczy i stwarzają możliwość tym którym nie udało się zabrać ze sobą kawałka swego szczęścia lub odświeżyć ten już nieco przygasający...

Podsumowując w kilku słowach, mamy dla Was, tym razem podwójną fotorelację z sobtniej imprezy w Zanzibarze. Fotki nadesłały dwie niezwykle czynne w fotografowaniu fotoreporterki Świstak i Cloudy, a fotosy znaleźć możecie tutaj i tutaj.

Zapraszamy!

28-09-2006

D&B For Soul w Zanzibarze - Chorzów - KONKURS!!

Przypominany, że we wtorek na łamach naszego serwisu ukazał się wywiad z gościem specjalnym imprezy, która odbedzie się już w sobotę w chorzowskim Zanzibarze. Sonic Ionic, bo o nich mowa, to duet, który jak już wspominaliśmy zaprezentuje łagodniejsze, jakże ciekawe oblicze drum'n'bassu. Obok nich zagrają Sic!, Garbush oraz Teq.

Aby Wam ułatwić dostanie się na tą imprezę ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można 3 pojedyncze zaproszenia. Piszcie na adres ceta@clubbing.slask.pl, w tytule podając "D&B4Soul", a w treści pewną informację:

Podaj przynajmniej jednego producenta, z którym współpracowali Srebrny i Mess.

Prawda, że łatwe? Nie zapomnijcie podać swoich danych osobowych (maile bez nich niestety będą ignorowane). I tym razem decyduje kolejność zgłoszeń.
Powodzenia!

28-09-2006

MDFK present's D'n'B Event's @ Regres (23.09.2006) - fotorelacja

Regres minionej soboty zamienił się w istny połamany kocioł jednych z mocniejszych i mroczniejszych odmian muzyki elektronicznej. A to za sprawą zaproszonych gości. Za deckami bowiem m.in. staneło dwóch niezwykle otwartych na mieszanki muzyczne dj'i. Oprócz klasyczych gatunków d'n'b, usłyszeć można było elementy jungle, breakcore, hardcore, idm, electronic'i i innych w wykonaniu belgijskiego dj'a X&Trick oraz Igora (Kielce). Żeby jednak być obiektywnym należy wspomnieć, że swoje sety zaprezenotowali również Midass, Gandi, Kicó, Kabak, Lodini, Mephy, Kamolsky oraz Teq w towarzystwie trzech MC's.
W naszym serwisie oczywiście ukazała się fotorelacja z tego wydarzenia, tak więc zapraszamy do galerii!

27-09-2006

Kobiece Cykle @ Quasar - KONKURS!!

"30 września na miasto Gliwice najadą dwie czarownice!
Jedna dobra, druga zła,
każda coś w swym kotle ma.
Jedna brejki w rudym łbie,
druga blondi co się ciocią elektro zwie.
Dumnie ogłaszamy,
a także pilnie was ostrzegamy,
bowiem kto się boi oczarować
i nie lubi ryzykować,
lepiej niech odwiedzi świecki bazar,
niż zagości w klubie Quasar! (...)"

Taki oto wiersz mamy przyjemność prezentować na zachęte, każdemu kto zamierza wybrać się w tą sobotę do gliwickiego Quasara. Czarownice, o których była mowa, to oczywiście Maja i Guarana.
A my mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na ten sabat. Aby je otrzymac piszcie na adres ceta@clubbing.slask.pl w tytule maila podając "Kobiece cykle", a w treści odpowiedź na pytanie:

W którym mieście poraz pierwszy odbyła się impreza Kobiece Cykle?

Nie zapomnijcie podać swoich danych osobowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pododzenia!

26-09-2006

Sonic Ionic - wywiad

W związku ze zbliżającą się imprezą D&B For Soul, która odbędzie się w sobotę w chorzowskim Zanzibarze przeprowadzony zostal wywiad z grupą, która w jej zamach wystąpi. Mowa oczywiście o Sonic Ionic, ekipie pochodzącej w połowie z Zakopanego, a w połowie z Przemyśla, która ma już na swoim koncie klika wydanych utworów w lekkiej i melodyjnej odmianie drum'n'bass. Ze Srebrnym i Messem rozmawiał Teq na kilka interesujących tematów. Więc jeśli chcielibyście dowiedzieć się o ich początkach, współpracy, inspiracjach, ale także o ulubionych imprezach oraz o kliku innych ciekawych faktach, chcielibyśmy zaprosić Was do lektury.

25-09-2006

Technologic 10 @ Regres - Bytom (09.09.2006) - fotorelacja

Technologic to cykliczna impreza odbywająca się co jakiś czas w jednym z bytomskich klubów, mianowicie w Regresie. Edycja jaka miała miejsce 9. września była wyjątkowa z dwóch względów. Po pierwsze była ona okrągłą 10. edycją, a po drugie była to urodzinowa impreza Rimela. Zagrało na niej aż 16. dj'ów, w tym jako gość specjalny poznańska dj'ka - Carla Roca. Klub wypchany po brzegi, uśmiechnięte twarze imprezowczów, zadowoleni dj'e; tak w skrócie można by opisać to wydarzenie, jednak aby mieć pełny obraz tej imprezy, polecamy zapoznać się z fotorelacją, jaka od dzisiaj znajduje się w naszym serwisie.

Zapraszamy!

22-09-2006

Underpressure @ Inqbator - Katowice (16.09.2006) - fotorelacja part 3

Galerii Ci u nas dostatek, więc idąc za tym stwierdzeniem prezentujemy już trzecią fotorelację (widzianą tym razem okiem Świstaczka) z sobotniej, drum'n'bassowej imprezy, jaka odbyła się w Inq.
Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_