Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

19-09-2006

Underpressure @ Inqbator - Katowice (16.09.2006) - fotorelacja part 2

I oto kolejna porcja fotek z sobotniej imprezy, jaka odbyła się w Inqbatorze w Katowicach. O tym jak było, pisaliśmy już co nieco poniżej, więc teraz, już bez zbędnych komentarzy, zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć ;-).

18-09-2006

Underpressure @ Inqbator - Katowice (16.09.2006) - fotorelacja

W minioną sobotę, w Inqbatorze w Katowicach odbyła się impreza w klimatach drum'n'bass - Underpressure. Impreza, jak to zwykle bywa w Inq, była niezykle udana. Dopisali zarówno klubowicze, których zgromadziło się tej nocy bardzo dużo, muzyka, jak i klimat (na który złożyły się te 2 elementy). Imprezę doskonale rozkręciła Nuki, po niej za deckami stanął Abuse ze "swymi" mocno technicznymi i syntetycznymi dźwiękami. Można by powiedzieć, że Nitrogen czasowo wpisał się w kulminację całej imprezy, jednak on ją tylko zaczął, a ze swym mocnym pchnięciem ;-) zakończył ją Kamolsky. Zresztą co tu dużo mówić, sami możecie sprawdzić jak to wyglądało. Zapraszamy zatem do galerii, którą przygotowała Cloudy.

14-09-2006

Dekadenckie Beats Friendly

Już poraz kolejny mamy przyjemność informować Was o imprezie z cyklu przyjaznych beatów - Beats Frendly. Odbędzie się ona w Katowicach, w Dekadencji (przy ul. Mariackiej), w sobotę, a gwiazdą główną tego wydarzenia będzie Novika.
Osoby tej chyba nie trzeba nikomu przybliżać, jest to bowiem jedna z najaktywniejszych postaci na klubowej scenie muzycznej w Polsce. Zajmuje się wokalistyka, djką, produkcją, pracuje w radiu oraz jako dziennikarz. Znana jest także ze współpracy z wielona znanymi osobistościami świata muzyki w naszym kraju. Jest także cżłonkiem ekipy Beats Friendly, która w kwietniu doczekała się płytowej wizytówki w postaci podwójnej kompilacji Friendly BEats. Warto także wspomnieć, że obecnie Novika kończy prace nad płytą solową.

Chcesz wiedzieć więcej...?

12-09-2006

Dirty Vibes @ Zanzibar - Chorzów (02.09.2006) - fotorelacja

Wprawdzie od przedostatniego weekendu minęło dobrych kilkanaście dni, to i tak mamy Wam coś do pokazania. Drugiego września w Chorzowie, w Zanzibarze odbyła się impreza Dirty Vibes, w której udział wzięli (oprócz klubowiczów) chłopaki Beatoholikz - Pesho & Mr. Hide, Boczo, John X, Miq oraz Goodboy. A co chcemy pokazać? Oczywiście fotki, które tym razem przesłała nam Świstak ;-).

Zapraszamy!

11-09-2006

Off Festival - Słupna Park - Mysłowice (18-20.08.2006) - fotorelacja

Dni 18-20 sierpnia były okresem jednego z ważniejszych wydarzeń naszej śląskiej sceny muzycznej. W termine tym bowiem odbył się Off Festival - pierwsze wydanie, miejmy nadzieje cyklicznej imprezy o charakterze alternatywnym. Wypadło ono bardzo dobrze (o czym możecie poczytać w relacji, która ukazała się na łamach naszego serwisu), a od dziś także zobaczyć, ponieważ chcielibyśmy zapezentować Wam zdjęcia z tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do galerii!

07-09-2006

Technologic 10 @ Regres - Bytom

Już poraz kolejny, a dokładniej 10-ty bytomski Regres rozbrzmiewać będzie technicznymi dźwiękami w różnorodnych odmianach. Odbędzie się tam bowiem kolejna edycja imprezy z cyklu Technologic. Jednak ta edycja bedzie nie byle jaka. Nie dość, że okrągła dziesiąta, to jeszcze będzie ona jednocześnie urodzinową imprezą Rimela oraz pożegnalną imprezą Pr1mo. Zagra na niej jedna z najbardziej znanych polskich DJek, mianowicie Carla Roca, a wraz z nią za deckami staną m.in. Sick, Marks, Wazin, Kamil More oraz sam Pr1mo.
Zapraszamy!

05-09-2006

Minimalnie Kulturalnie 6 @ Quasar !!KONKURS!!

Już w tę sobotę będziemy mieli okazję pobawic się na kolejnej, już szóstej edycji imprezy z cyklu Minimalnie Kulturalnie. Tradycyjnie odbywają się one w gliwickim Quasarze, a w tym miesiącu za deckami staną Muaddib, którego najświeższą fascynacją są mocno elektroniczne minimal i micro house, Konrad eL, doświadczony dj związany z gorzowską sceną klubową, którego sety oscylują w klimatach tech & minimal house oraz deep techno, a wraz z nimi zagrają Erick Kowalski oraz Doris.
A my mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Aby je zdobyć wystarczy napisać do nas na adres ceta@clubbing.slask.pl (w tytule podając "Minimalnie Kulturalnie") i odpowiedzieć na prościutkie pytanie:

Kto z gości zagranicznych, zagrał na pierwszej edycji Minimalnie Kulturalnie?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, ale radzimy się pospieszyć, decyduje bowiem kolejność zgłoszeń. Powodzenia!

05-09-2006

Sen Nocy Letniej @ Rybaczówka - Sosnowiec (29.07.2006) - fotorelacja

Spóźniona, ale to nic nie szkodzi, bowiem wielu pewnie chciało by zobaczyć jak bawiono się na plenerze zorganizowanym przez fa.brykę snuff w sosnowieckiej Rybaczówce. Dla przypomnienia, prezentowana była muzyka w różnorodnych klimatach; usłyszeć mogliśmy electro, break beat, new school breaks, house, funky, ragga, progressive i d'n'b... A jak to wyglądało? Zapraszamy do galerii.

04-09-2006

Nowe miejsca na imprezowej mapie Katowic

Z przyjemnością imformujemy, że Katowice wzbogaciły się o dwa miejsca, w których mamy nadzieję, że będą odbywały się cykliczne imprezy z dobrą muzyka elektroniczną.

Na początku przedstawiamy Wam klub Archibar, otwarty od 15. sierpnia, który mieści się przy ulicy Dyrekcyjnej 9, blisko dworca PKP. Jest to bardzo kameralny lokal, gdyż może pomieścić około 100 osób. Ponadto charakteryzuje się ciekawym wnętrzem, jego wystórj połączony jest z galerią, co daje ciekawy efekt. Już 16 września odbedzie sie tam pierwsza impreza zorganizowana przez ekipę True Voices (Foly & B.Fish), w klimatach house.

Drugim miejscem jakie chcielibyśmy Wam polecić, jest klub Impuls. Mieści sie on przy ulicy Gliwickiej 20, za Placem Wolności. 16. września zapraszamy Was na pierwszą w tym miejscu imprezę w klimacie technicznym, gdzie murami Impulsu całkowicie zawładną takie dźwięki jak electro, electro-tech, electro-house i techno, a swoje sety tej nocy zaprezentują: Nail, Adam O. i Chris Matt.


25-08-2006

Turn OFF

W tydzień po OFF Festival'u prezentujemy Wam krótką relację z tamtych wydarzeń.
Dla tych co nie byli, być może stanie się ona zaczątkiem planów na przyszły rok, natomiast dla tych, którzy odwiedzili Park Słupna w Mysłowicach minionego weekendu, będzie miłym przypomnieniem tych dwóch, chyba niezapomnianych dni...

Zapraszamy do lektury...

17-08-2006

Już za chwileczkę...

...rozpocznie się jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym regionie. W piątek, o godzinie 12.00 rusza pierwsza edycja Off.Festival organizowanego w Mysłowicach na kąpielisku Słupna. Rozstawione będą trzy sceny, dwie typowo koncertowe i jedna klubowa na których, jak już wcześniej wspominaliśmy zaprezentuje się ponad 30 artystów w różnorodnych klimatach w tym takie gwiazdy jak Banco De Gaia, I Am X, Sofa Surfers, Skalpel, Maria Peszek, Kanał Audytywny czy Robotobibok. Koncerty odbywać się będą w piątek mniej więcej do północy, a w sobotę do ok. godz. 23. Natomiast impreza na scenie klubowej będzie trwała do 2. Potem organizatorzy zapraszają na afterparty do klubu Mysław na ulicy K. Szymanowskiego. Ale aby się tam dostać trzeba zdobyć bilet, który będzie w cenie 3 zł.

Serdecznie zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

16-08-2006

Drum&Bass in Yazz (14.08.2006) - fotorelacja

W miniony poniedziałek (wyjątkowo, z racji, że wtorek był dniem wolnym od pracy) w tarnogórskim Yazzie odbyła się drum'n'bassowa impreza. Zaprezentowało się na niej 4 dj'i w tym 2 gości z Krakowa, którzy grali b2b, Cyna & Trafo. Jak to zwykle bywa w tym miejscu, każda impreza odznacza się świetnym klimatem, na który składają się zarówno zgromadzeni tam ludzie jak i muzyka. Zresztą zobacznie sami, gdyż w naszej galerii czeka już na Was fotorelacja.

11-08-2006

OSTATNI Silence Tech Night @ Inqbator (05.08.2006) - fotorelacja part 2

Prezentujemy Wam już drugą fotorelację z ostatniej imprezy organizowanej przez Silence w Inqbatorze w Katowicach. W naszej galerii czeka kilkadziesiąt fotek, które możecie oglądać dzięki uprzejmości Świstaczka.

Zapraszamy!

10-08-2006

BuzzinFly Sunset Parties on Silesia

Buzzin'Fly to jedna z czołowych wytórni brytyjskiej (a konkretnie londyńskiej) sceny klubowej. Została ona założona w 2003 przez Ben'a Watt'a, jednego z człoków znanego projektu Evething But The Girl. Nakładem tego labelu ukazało się wiele ciekawych płyt, a ostatnim lipcowym wydawnictem jest składanka Buzzin' Fly Volume III.

W nadchodzący weekend będziemy mieli okazje posłuchać, jednego z twórców zrzeszonych w tym labelu, mianowicie odwiedzi nas Rocco. Ten urodzony we Francji dj miał okazję szlifować swoje umiejętności w znanym klubie Space w Lyonie. Jego rezydentura okazała się jedną z najważniejszych wydarzeń na francuskiej scenie elektronicznej. Dzięki niej miał okazję zagrać tzw. warm-up’y przed takimi gwiazdami jak dj Deep, Laurent Garnier, Jeff Mills, Carl Cox i wielu innych. Tym razem zagra specjalnie dla śląskiej publiczności w dwóch klubach: w piątek, w zabrzańskim klubie Offside, a dzień później w sobotę usłyszymy go w Katowicach, w Pan de Rossa The Beach Club.

Serdecznie zapraszamy!

07-08-2006

OSTATNI Silence Tech Night @ Inqbator (05.08.2006) - fotorelacja

Byli w Inqbatorze przez równo 3 lata, co daje 36 zarówno udanych, jak i tych mniej udanych edycji Silence Tech Night. Jednak nie podlega wątpliwości fakt, że imprezy te odbiły się szerokim echem na śląskiej, technicznej scenie, będąc przez wielu określanych mianem "kultowych". Ostatnia z nich, jak na pożeganie przystało, zgromadziła prawie pełny klub. Właściwie od pierwszych minut tego wydarzenia do ostatnich, parkiet był pełny. W rolach głównych, oprócz imprezowiczów wystąpili lokalni dj'e, głównie przyjaciele Silence w tym Erjot, Miq, Joshi aka Me-hall-ski, Sn3jk, Arche, solenizant - Needless Mechanism, oraz na małej salce ochotnicy (z akcji "free decks") z różnorodnych klimatów muzycznych, poczynając na electro, a końcąc na cięższych odmianach techno. W sumie zagrało tam 17 dj'ów.
Tyle słowem wstępu, aby jednak przekonać się jak było należało by zaprosić Was do fotorelacji z tej imprezy. Tak więc zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_