Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

03-08-2006

Nowe, śląskie Cru...

W lipcu 2006 B.Fish & Foly powołali do życia organizację muzyczną True Voices. Brzmienia preferowanej muzyki to mieszanka szeroko pojetego house music, w tym electro, vocal house, funky, tribal i latino. Czyli od positive sound (classic house & vocal) aż do ciężkich beatow (electro house). Ekipa pracuje również nad Experimental Sound, w czym zawierać się będą zgrywane na żywo, przez B.Fish, wokale. Sety, info o najbliższych imprezach oraz szczegóły dotyczące New Crew wkrótce m.in na www.foly.pl.

02-08-2006

"Free decks" na Silence! TechNight 36

Jak już wcześniej pisaliśmy, w tą sobotę odbędzie się ostatnia z imprez z cyklu Silence! TechNight, jakie odbywały się w każdą pierwszą sobotę miesiąca przez 3 ostatnie lata. W ramach tej edycji zagrają dj'e dobrze znani głównie lokalnej (ale nie tylko) społeczności technicznej w tym obiecujący producent i nowicjusz w szeregach Silence! - D.Müller.
Z okazji tej ostatniej imprezy organizatorzy otworzyli małą salkę na zasadzie "free decks". Jeśli więc jesteś dj'em i chciałbyś/chciałabyś zagrać na tym wyjątkowym wydarzeniu, zgłoś się do Silence! pisząc na adres info@silence-agency.org

01-08-2006

Techno Construction 7 Elsey B-day Party (29.07.2006) - fotorelacja

W minioną sobotę w bytomskim Regresie odbyła się kolejna, już siódma impreza z cyklu Techno Construction. Jest to cykl organizowany przez ekipę Sick Noise, w klimacie wszelkich odmian muzyki technicznej. Usłyszeć można było od experymentów, poprzez nu school techno, minimal, pumpin' techno, a kończąc na najciężych gatunkach, prezentowanych na dwóch salach. Gwiazdą główną tego wydarzenia był Groovliker zrzeszony w znanym kolektywie Citybeats. Były to także urodziny dj'a Elsey, tak więc nie zabrakło również bardziej "szampańskiego" klimatu ;-).
A jak tak ogólnie było? Najlepiej pokażą to zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy!

31-07-2006

Off Festival !! KONKURS !!

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń, w klimacie alternatywnym na Śląsku. W dniach 18 - 20 sierpnia, na 3 scenach (dwóch koncertowych i jednej klubowej) zaprezentuje się ponad 30 projektów i dj'ów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Wystąpią m.in. Banco De Gaia, I Am X, Sofa Surfers, Kanał Audytywny, Robotobibok, Maria Peszek i wielu innych, nie tylko pochodzących z elektronicznego nurtu. Natomiast scena klubowa pierwszego dnia rozbrzmiewać będzie drum'n'bassem, zaś drugiego dnia nie zabraknie dźwięków electro, idm czy techno, a to wszystko w miłym otoczeniu mysłowickiego kąpieliska Słupna.

Tyle słowem wstępu, bowiem mamy dla Was 2 pojedyczne zaproszenia na to wydarzenie. Aby je otrzymać wystarczy napisać do nas na adres ceta@clubbing.slask.pl w temacie podając OFF FESTIVAL a w treści oprócz danych osobowych, odpowiedź na pytanie:

Który projekt, jaki zaprezentuje sie na Off Festival wykorzystuje w swoich producjach serię starych płyt winylowych "Polish Jazz"?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 9. sierpnia. Po tym czasie wylosujemy nazwiska dwóch szczęśliwców, których powiadmomy drogą mail'ową.

Powodzenia!

28-07-2006

Silence! opuszcza Inqbator

Z przykrością informujemy, że śląska grupa bookingowa (a od niedawna także i label) Silence! kończy swoją przygodę z katowickim klubem Inqbator. Odbyło się tam już 35 edycji Silence Tech Night. Za sprawą tego cyklu Inq odwiedziły takie gwiazdy sceny technicznej jak Makaton, Marc Snow, Loktibrada, Inigo Kennedy, Akin, Glaucoma, Alan Sommervile czy Boss. Jednak sami członkowie ekipy zapewniają, że to napewno nie koniec! "Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku na śląskiej scenie się pojawimy".

5-tego sierpnia odbędzie się 36-ta, ostatnia impreza z tej serii. Będą to nieoficjalne urodziny dj'a needless_mechanism i już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

27-07-2006

Sen Nocy Letniej - plener

Już w tą sobotę w sosnowieckiej Rybaczówce odbędzie się impreza tylko i wyłącznie dla ludzi lubiących dobrą zabawę! Prezentowana będzie muzyka balansująca na pograniczu gatunków i niedającą się zaszufladkować. A to wszystko pod chmurką w miłym otoczeniu. Szykujcie się więc na pobujanie przy dźwiękach elektro, break beat'u, new school breaks, house, funky, ragga, progressive i D'n'B. Tworzyć ją będą muzycznie zakręceni ludzie, którzy na niejednego deka wrzucali winyle i niejeden mikrofon dzierżyli w dłoni i już sam Szczęśliwy Zbieg Okoliczności, który sprawił, że wystąpią w jednym miejscu i o jednym czasie (kiedy spada najwięcej meteorów, nawiasem mówiąc) gwarantuje Uderzeniową Dawkę Pozytywnego Szoku.

A dla ciała - przygotowane jest niedrogie piwo i pyszne szamanko z grilla oraz ogórki małosolne ;-), które pozwolą przeżyć do białego rana.
Imprezę nakręca fa.bryka snuff.

Zapraszamy!

26-07-2006

Quiet Village Project na Astigmatic goes Private

Jak niedawno informowaliśmy, tegoroczny festiwal Astigmatic (pod zmienioną nazwą Astigmatic goes Private), odbędzie się w Warszawie. Znana jest już jego dokładna lokalizacja, odbędzie się on na Polach Mokotowskich w ogrodzie klubu Base.

Mamy dla Was jeszcze jedną informację: do grona zaproszonych gości dołączył duet z Londynu - Quiet Village Project. Jest to projekt stworzony przez Matt Edwards'a & Joel Martin'a, a ich muzykę można byłoby określić jako cosmic boogie, balearic rock! Joel Martin to jeden z największych znawców i kolekcjonerów starych płyt winylowych lat 60.tych i 70.tych. Natomiast Matt Edwards współtworzący ten projekt ukrywa się również pod pseudonimem „Radioslave", pod którym m.in. tworzy nowoczesna muzykę w tradycji Detroit. Razem tworzą jeden z najbardziej gorących projektów tego roku.

I właśnie na Astigmatic'u będzie szansa zobaczenia ich jedynego kontynentalnego dj-setu tego lata!!!

24-07-2006

Creamfields 2006 - Lotnisko Mirosławice - Wrocław (01.07.2006) - fotorelacja

Pierwszego lipca byliśmy świadkiem już kolejnej edycji znanej imprezy klubowej, w plenerze - Creamfields. Nie trzeba chyba zbytnio reklamować ani opowiadać, bowiem wydarzenie to, zorganizowane na światowym poziomie zna chyba każdy szanujący się imprezowicz. Na pięciu scenach, o różnorodnych profilach muzycznych zaprezentowało się ponad 60-ciu producentów i djów zarówno z Polski, jak i ze świata. Mieliśmy okazję posłuchać takich gwiazd jak Kosheen, London Electricity, Roni Size, Richie Hawtin, High Contrast czy Andy C.
...ale do rzeczy: prezentujemy Wam fotki z tego wydarzenia, które możecie oglądać dzięki uprzejmości Zombka.

Zapraszamy!

21-07-2006

Drum&Bass Summer Sessions @ Zanzibar

Już w tą sobotę w chorzowskim Zanzibarze odbędzie się drum'n'bassowa impreza z serii "Summer Sessions". Oprócz naszych, lokalnych dj'ów zagra na niej gość z Wrocławia. Mianowicie sir MacBeat. Jest to znany działacz tamtejszej sceny nie tylko drum'n'bassowej, ale także ogólnie klubowej, przyczynił się bowiem do stworzenia clubbing.wroc.pl.

Sety MacBeat'a charakteryzują się różnorodnością, nigdy nie są utrzymane w jednym nurcie jedyne co je łączy to duża dawka energii i głębokich dźwięków.
Jak sam mówi: "W d'n'b za dużo się dzieje żebym mógł grać tylko tech-step, czy tylko soulful. Różnymi stylistykami staram się nadawać setom indywidualny charakter. Mój ulubiony czas dla drum'n'bassu już minął dlatego coraz częściej powracam do klasyki i szukam utworów, które na nowo interpretują to co było najlepsze kiedyś, ale oczywiście nie tylko"

Zapraszamy!

19-07-2006

Astigmatic w Warszawie

Znany z ostatnich 3 lat festiwal muzyki elektronicznej Astigmatic w końcu, po długim oczekiwaniu ujawnia szczegóły dotyczące tegorocznej edycji. Pierwsze 2 wydania tego wydarzenia odbyły się w Płocku, kolejne w Gdyni, a w tym roku festiwal odbędzie się w Warszawie. Ale to nie koniec wieści. W tym roku wyjątkowo zobaczyć będziemy mogli niestety jego mocno okrojoną formę. Mianowicie będzie to wydarzenie jednodniowe. Odbędzie się w piątek, 4-tego sierpnia, jednak organizatorzy pomimo problemów starali się stanąć na wysokości zadania i zaprosili wykonawców takich jak Edu K. z Rio de Janeiro, G.I.M. Teyss & The European Dream Disaster z francuskiej wytwórni Tigersushi oraz berlińczyka Daniela Haaksmana. Dodatkowo wystąpi kilku Polaków, w tym spodziewać się można śląskiego akcentu - swego live acta zaprezentuje zwycięzca zeszłorocznej edycji aTunes, Max Skiba.
Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie festiwalu.

17-07-2006

smp3 002 - Plus aka Domino - Dwuznaczności

Informujemy, że ukazała się druga EP'ka naszego śląskiego, wirtualnego labelu Silence!. Przypominamy, że pierwsze wydanie było autorstwa Sosnowskiego, a tym razem EP jest dziełem Plusa aka Domino i zatytułowana jest "Dwuznaczności". Dj ten i od niedawna również producent, narazie ma na swoim koncie wydane 2 utwory. Ukazały się one w zeszłym roku nakładem tej samej wytwórni, ale w wersji winylowej.
Na prezentowanym przez nas EP znajdują się 4 kawałki w klimacie dość trudnym do zdefiniowania, ale jedno jest pewne - jest to muzyka elektroniczna, w dość oryginalnym i spokojniejszym wydaniu i klimacie specyficznym dla tego właśnie twórcy.
Zapraszamy i życzymy wysokich transferów.

11-07-2006

War 4 Bass'n'Drums Territory @ Gugalander (07.07.2006) - fotorelacja

Kolejna bitwa, a raczej cała wojna na muzyczne pociski miotane przez dj'i drum'n'bass, już na nami. Tym razem była ona w dość nietypowym wydaniu, bowiem impreza urozmaicona została przez żywą perkusję, na której grał Drum_Monkey. Słyszeliśmy ponad godzinny live act w jego wykonaniu, który mimo panującego upału podniósł temperaturę jeszcze bardziej i wyciągnął na parkiet nawet opornych maruderów ;-). Bardzo dobrze wpasował się też w klimat Gugalandra i miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja, by posłuchać tego typu eksperymentów, może nawet wzbogaconych o inne instrumenty...? Kto wie...
Zapraszamy więc do galerii, w której znajduje się fotorelacja z tejże właśnie imprezy.

06-07-2006

Era Nowe Horyzonty już "za chwilę"

W skrócie można powiedzieć, że jest to wydarzenie poświęcone współczesnej sztuce filmowej. Odbywa się w Polsce już po raz szósty i śmiało można powiedzieć, że na trwałe zapisał się w kalendarium imprez światowych w tej tematyce. W tym roku impreza odbędzie się we Wrocławiu i w dniach 20 - 30 lipca będziecie mogli obejrzeć ok. 200 filmów z ponad 40 krajów. Szczegóły dotyczące programu oraz informacji dotyczących prezentowanych obrazów możecie szukać na oficjalnej stronie festiwalu: www.eranowehoryzonty.pl.

Jednak filmy to nie wszystko! Całe wydarzenie będzie wspierane przez szereg imprez towarzyszących. Będą to m.in. koncerty muzyki elektronicznej, rockowej i jazzu oraz imprezy klubowe. Podczas tych kilkunastu dni zaprezentują się m.in. Vladislav Delay, Maria Peszek, Manuel & Kinga, Eklektik, Rovo, Bass Sisters Orchestra i wielu, wielu innych. Na potrzeby klubu festiwalowego zaadaptowany zostanie teren dawnego Browaru Mieszczańskiego, miejsce niezwykle klimatyczne, powstałe w XIX w, należące do architektury poprzemysłowej.

03-07-2006

Silence! Tech Night 35 ::Summer Edition:: (01.07.2006) - fotorelacja

Kolejny może mniej gorący, ale jakże ciekawy weekend za nami, także w naszej galerii tradycyjnie pozostała po nim pamiątka w postaci fotorelacji. Tym razem prezentujemy Wam zdjęcia z sobotniej, technicznej imprezy w Inqbatorze w Katowicach, mamy bowiem 35-tą edycję Silence Tech Night za sobą. W kliku słowach można powiedzieć, że muzyka dopisała, każdy mógł znaleźć jakieś dźwięki dla siebie, czy to nu school techno, czy minimal, czy tzw. "industrial techno". W setach nie zabrakło starych "szlagierów" np. grupy British Murder Boys, Speedy J'a lub Inigo Kennedy'ego, ale także mieliśmy okazję posłuchać nowych utworów. Zabrakło jedynie małej salki, która można powiedzieć, że na okres wakacji zrobiła sobie urlop ;-). Jak więc to wszystko wyglądało? Zobaczcie sami.

29-06-2006

Silence! Tech Night 35

Trudno uwierzyć, ale imprezy techno, ogranizowane pod szyldem Silence! w Inqbatorze, odbywają się już prawie 3 lata. W ten weekend odbędzie się tam już 35-ta, tym razem letnia edycja, której gośćmi będą nasi, polscy dje. Będzie to też impreza promująca nową gałąź działalnośći Silence! jaką jest uruchomienie MP3 - digital label.

Posłuchać będziecie mogli Kasto - weterana sceny technicznej na śląsku oraz założyciela kolektywu Extreme-tech. Z jego strony spodziewać się możecie nu school techno oraz minimalu. Gościem będzie także Pirx - dj pochodzący z Rybnika, członek Intensive, obracający się w klimatach szerokopojętej muzyki technicznej z pogranicza minimalnej, brytyjskiej szkoły. Odwiedzi nas także Miq, młody śląski dj, który zaprezentuje minimalno-industrialne dźwięki. Z rezydentów zagra znany wszystkim fanom silencowych dźwięków R.M., a przyświecał imprezie będzie vj Neon.

Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_