Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

29-06-2006

Creamfields już w sobotę

Przypominamy, gdyż chyba każdy fan klubowych dźwięków wie, że już w tą sobotę odbędzie się jeden z największych open air'ów organizowanych w Polsce - Creamfields.
Na pięciu scenach, będzie można posłuchać praktycznie całego przekroju muzyki klubowej, począwszy od trance, poprzez house, a skończywszy na drum'n'bass. Z zagranicznych gości zaprezentują sie m.in. Roni Size, London Elecktricity, Andy C, Richie Hawtin, Dave Clarke, Deep Dish i Kosheen. Wystąpi też cała "plejada" polskich djów i projektów, w tym Kanał Audytywny, Mike Polarny, Jacek Sienkiewicz i Miloopa. A to jeszcze nie wszystko! Po dalsze szczegóły dotyczące dojazdów, biletów oraz oczywiście reszty składu odsyłamy na oficjalną stronę Creamfields.

23-06-2006

Polecamy

Pogodowa aura niewątpliwie sprzyja nocnym, imprezowym wyprawom. Wprawdzie dzieje się u nas dużo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy poinformowali Was o naszym zdaniem ciekawych wydarzeniach. Złożyło się tak, że obie polecane przez nas imprezy odbywają się dzisiaj w Katowicach, jednak różnią się one znacząco klimatem:

W Gugalanderze odbędzie się Liquid Refreshments. Będzie to impreza w lekkiej i pozytywnej odmianie drum'n'bass z udziałem krakowskiego dj'a Pzeudonim, który zagra wraz z eM'em i Teq:
Liquid Refreshments, Gugalander, Katowice

Druga impreza jest dość oryginalna, odbędzie się ona bowiem w Kinoteatrze Rialto. Będzie można posłuchać tam wszelkich odmian house i progresive. Gościem głównym tego wydarzenia będzie Cube, dj z kolektywu Soundrevolt. Dodatkowymi atrakcjami będą wizualizacje na dużym ekranie i damski wokal w wykonaniu Dominique:
House Music Theatre Area!, Kinoteatr Rialto, Katowice


23-06-2006

Festiwal NowaMuzyka - Szyb Wilson - Katowice (17.06.2006) - fotorelacja part 2

Przypominamy, że w minioną sobotę byliśmy świadkiem niebywałego wydarzenia w naszym regionie. Odwiedziły nas jedne z największych gwiazd światowej muzyki elektronicznej: Krush, Swayzak i Cristian Vogel. I teraz mamy przyjemność prezentować Wam drugą część fotorelacji z tej imprezy. Zapraszamy zatem do galerii.

21-06-2006

Zepsute, popsute... KONKURS!!!

Coś się zepuło lub popsuło jak kto woli, ale nie u nas ;-), a już tym bardziej nic takiego się nie stanie w sobotę, kiedy to chorzowski Zanzibar robrzmiewać będzie ostrym rytmem w stylu jungle, drum'n'bass i breakcore. Płyty zgrywać będzie Johny Woo, dj pochodzący ze Szczecina, w otoczeniu "naszego" Kazu i Kamolsky'iego.

W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was 5 pojedynczych zaproszeń. Aby je otrzymać piszcie na adres: ceta@clubbing.slask.pl, w tytule podając zepsuty telewizor, a w treści dane osobowe i odpowiedź na pytanie:

Jak nazywała się audycja z muzyka breakcore prowadzona przez Johnnego Woo i Zombiego?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, godz. 23.
Powodzenia!

20-06-2006

Festiwal NowaMuzyka - Szyb Wilson - Katowice (17.06.2006) - fotorelacja

Mamy za sobą jedno z największych muzycznych wydarzeń w naszym regionie. Industrialna rzeczywistość, w którą zabrał nas Szyb Wilson w Katowicach na Janowcu, niesamowicie wpasowała się w charakter wydarzenia. Pomimo małych problemów związanych głównie z pogodą, cała impreza wypadła bardzo dobrze. Na dwóch scenach: typowo klubowej w hali i koncertowej w plenerze, zaprezentowało się ok. 13 różnych projektów, w tym laureaci konkursu organizowanego przez serwis NowaMuzyka. Muzycznie praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od drum'n'bassów na hali, poprzez hip-hop, idm'y, techno, a kończąc na post rocku. Ogólnie jednak forma festiwalu, która miała na celu promocję nowej elektroniki, została zachowana. Niewątpliwą gwiazdą tego wydarzenia był Dj Krush, który popisał się nie tylko znakomitymi umiejętnościami dj'skimi, ale też zdolnością do tworzenia klimatu, czego efektem było kilka bisów. Dopisali również zgromadzeni ludzie, których z różnych końców naszego kraju przyjechało bardzo dużo.

Zresztą co tu dużo opowiadać, w naszej galerii czeka już fotorelacja z tej imprezy.
Zapraszamy!

19-06-2006

sMP3 - digital label - pierwsze wydanie

Przedstawiamy Wam najnowsze 'dziecko' śląskiej agencji bookingowej Silence. Jest to netlabel, który ma na celu promowanie twórczości narazie dj'ów i producentów związanych z tą ekipą. Produkcje udostępnione są w popularnym formacie MP3, który daje Wam możliwość korzystania z produkcji Silence także w domowym zaciszu, choć muzyka prezentowana w MP3 znacznie będzie odbiegać od tej na imprezach.

Właśnie ukazała się pierwsza epka pod szyldem sMP3 - "Jednostki chorobowe". Jest ona autorstwa Sosnowskiego, znanego jako Pine. Na wydawnictwie tym znalazły się cztery utwory w klimacie z pogranicza eksperymentu, click'u i micro house'u i jak zapowiada samo Silence kolejne epki mają również zawierac się w szeroko pojętej elektronice odbiegającej od stylu techno.

Życzymy więc wysokich transferów!

16-06-2006

Autobusy na Festiwal Nowa Muzyka

Zgodnie z zapowiedzią przekazujemy Wam informacje na temat specjalnych festiwalowych autobusów:

Autobus festiwalowy będzie odjeżdżał z przystanku na Placu Sejmu Śląskiego o godz:

16:00
18:00
20:00

Będą one oznaczone plakatami festiwalowymi.

16-06-2006

Festiwal NowaMuzyka już jutro!

...i w związku z tym przedstawiamy Wam kilka niezbędnych informacji. Specjalnie dla uczestników festiwalu podstawione zostaną autobusy, dzięki którym szybko i łatwo będzie się można dostać do Galerii Szyb Wilson. Autobusy wyruszą spod klubu Elektro / Hipnoza (Plac Sejmu Śląskiego 2). Jeszcze nie są nam znane godziny odjazdów tych autobusów. Wszelkie informacje na ten temat będziemy Wam na bierząco przekazywać. Na teren festiwalu można się także dostać komunikacją miejską - autobusy nr 12, 30 i 76. Dla zmotoryzowanych dostępny będzie duży parking.
A już na miejscu przygotowane będzie miejsce, w którym można odpocząć oglądając pokazy video.

Znana jest też kolejność i godziny występów wykonawców i dj'i, ale po te informacje odsyłamy już do 'czytaj więcej...' ;-)

15-06-2006

Liquid Passion @ Inqbator - KONKURS!!

Już na wstępie informujemy, że mamy do rozdania 3 pojedyncze zaproszenia na sobotnią imprezę w Inqbatorze w Katowicach. Imprezę nie byle jaką, bo z udziałem gości aż z Holandii: Daradar'a i e-L-m'a. Muzycznie spodziewać się możecie nie tylko liquidów. Goście ci, bowiem potrafią wkręcać także m.in. nu jazz, hip-hop, a także rytmy z gatunku breakz. Wszystko oczywiście podane jako set drum'n'bass w wydaniu mocno kipiącym pozytywną energią.

Zastanawiacie się pewnie jak zdobyć wejściówke do Inq? Nic prostrzego, wystarczy na do nas napisać na adres: ceta@clubbing.slask.pl i odpowiedzieć na pytanie:
Jaką nazwę nosiła ostatnia liquidowa impreza w INQ?.

Na odpowiedzi czekamy do soboty, godz. 12. W tytule maila podajcie Liquidowa pasja, a treści swoje dane osobowe.

Powodzenia!

12-06-2006

Drum&Bass in Yazz - Tarnowskie Góry (10.06.2006) - fotorelacja

Jak to często u nas bywa tydzień rozpoczynamy od małych retropekcji w minione, weekendowe dni. I tym razem nie robimy wyjątku. Chcielibyśmy zaprosić Was do obejrzenia fotorelacji z drum'n'bassowej imprezy, jaka odbyła się w sobotę w tarnogórskim Yazzie. Klimat całego wydarzenia, łącznie z samym miejscem, był niepowtarzalny. Nawet drobne zmiany w line up'ie nie przeszkodziły w tworzeniu świetnej, atmosfery. Do tego należy jeszcze dodać znakomitą muzykę graną przez N0ID'a, Riviję i eM'a (zamiast Nuki) i mamy kolejne wydarzenie, warte miłych wspomnień!
Zapraszamy do fotek...

08-06-2006

Importowane rytmy w Dekadencji

Do soboty zostały raptem 2 dni, więc już najwyższa pora by zacząć ją planować. Mamy dla Was propozyję jej spędzenia, wraz z małym prezentem.
W Dekadencji odbędzie się impreza z cyklu Import!. Jak to bywa, goście w ich ramach występujący, są niezwykli.
Alex Santos jest jednym z pionierów portugalskiej sceny klubowej. Znany od lat na lokalnej scenie, sukcesy na międzynarodowej scenie odnosi odkąd związał się z należącą do Bena Watta z Everything But The Girl popularną i cenioną, londyńską, deephouse'ową oficyną Buzzin Fly, której obecnie jest czołową postacią. Jej nakładem wydał niedawno sygnowany nazwą Darkmountaingroup singiel "Lose Control", jedną z najgłośniejszych klubowych produkcji bieżącego roku.

A teraz prezent: mamy do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Wystarczy tylko do nas napisac (na adres ceta@clubbing.slask.pl), w tytule maila podając "Import!", a w treści oczywiście swoje imię i nazwisko.
Szczęśliwców powiadomimy via mail.

07-06-2006

Konkurs festiwalu Nowamuzyka.pl trwa

Jeszcze tylko kilka dni, do 10 czerwca potrwa konkurs organizowany w ramach Festiwalu Nowamuzyka.pl. Ponad 40 młodych twórców ubiega się o występ podczas tej imprezy – czwórka zwycięzców zagra przed głównymi gwiazdami festiwalu, którymi są DJ Krush, Cristian Vogel oraz duet Swayzak. Słuchać i komentować konkursową muzykę możecie na stronie www.nowamuzyka.pl/konkurs, przypomnijmy również, że sam festiwal odbędzie się 17 czerwca w Katowicach, na terenie Szybu Wilson.

07-06-2006

Deep Tech Essence 2 @ Regres (03.06.2006) - fotorelacja

W minioną sobotę w bytomskim Regresie, odbyła się druga edycja imprezy z cyklu Deep Tech Essence. Progressive w różnorodnych odsłonach nieraz sprawdził się na naszych imprezach, tak więc i tym razem nie mogło być inaczej. A jako że wydarzenie to już przeszło do historii, dzięki uprzejmości Roovera i Martysiaka możecie u nas oglądać fotorelację. Zapraszamy do galeri!

05-06-2006

Silence! Tech Night 34 @ Inqbator (03.06.2006) - fotorelacja

Jak to zwykle bywa, techniczne imprezy organizowane pod szyldem Silence!, odbywają się z udziałem interesujących gości. Także i w tym miesiącu Inqbator był miejscem odwiedzin m.in. Verthex'a Scratch, młodego producenta pochodzącego z Poznania. Jego staż na tchnicznej i elektronicznej scenie w Polsce zaowocował nagraniem już kilku projektów wydanych za granicą, tak więc i u nas jego produkcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
W sobotę zaprezentował on live act'a, który oscylował w klimatach funky'ującego techno z bogatym bassline'm, który znakomicie sprawdził się w podziemiach Inqbatora.

Po tej krótkiej, pismnej relacji czas na fotorelację, tak więc zapraszamy do galerii.

03-06-2006

Pan de Rossa "pod chmurką" powraca

Niezwykłe zainteresowanie, jakie budziła inicjatywa imprez klubowych organizowanych pod gołym niebem w zeszłym roku, sprawiła, że i w tym, cykl ten będzie miał swoją kontynuację. Odbędzie się on w urokliwym miejscu, jakim jest Pan de Rossa Beach Club położona w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Poimprezować "pod chmurką" będzie można do końca sierpnia, a my już dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was do Pan de Rossy na inaugurację, w której wezmą udział K.Mill i Tres Bien.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_